Aktualności parafialne

W najbliższa sobotę - 15 grudnia przeżywać będziemy naszą parafialną spowiedź adwentową. Przyjadą do nas kapłani naszego dekanatu, aby pomóc w spowiedzi.
  • Przed południem spowiedź: od godz. 9.00 do 11.00 z przerwą od 9.45 do 10.15.
  • Po południu spowiedź: od godz. 15.00 do 17.00 z przerwą od 15.45 do 16.15.
Bardzo proszę, aby wykorzystać ten sobotni dzień, przypomnieć wszystkim w domu o możliwości spowiedzi, aby przygotować się duchowo do zbliżających się świąt.

Zapraszam parafian, a w sposób szczególny młodzież i nasze dzieci do udziału w Mszach poświęconych czci Najświętszej Maryi Panny - Roratach. Msze od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Wszystkie dzieci zachęcam do zrobienia pięknych lampionów.

Przy ołtarzu Św. Walentego pojawiło się "Radosne drzewko", na którym zostały umieszczone ozdoby z numerem i opisem osoby czy rodziny, której będzie można zrobić paczkę na święta. Zachęcam naszych zawsze wrażliwych Parafian do uczynienia pięknego gestu miłości wobec potrzebujących i najstarszych parafian. Proszę aby zgłosić wybrany numer w zakrystii.