OD 2018-09-17 DO 2018-09-23

Poniedziałek, 17 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Teresę Urban, śp. Lilianę Krzelowską, zmarłych z rodziny Urban, Poloch i Krzelowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

79 rocznica agresji Rosji sowieckiej na Polskę.

Wtorek, 18 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Elwirę i Edmunda Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz, wszystkich zmarłych z rodziny Sierackich., Wawrzyniak i Wałkiewicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

Święto św. Stanisława Kostki - zakonnika, Patrona Polski.

Środa, 19 wrzesień 2018 r [ dzisiaj ]

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, aby Kochający Bóg umacniał na drogach życia, wspierał swoją opieką w odpowiedzialnym przykładzie postępowania i rozwijał wszelkie talenty, szczególnie w młodym pokoleniu. W intencjach Księdza Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego z okazji Jego imienin, aby Chrystus Dobry Pasterz wspierał w odpowiedzialnej posłudze Pasterskiej, obdarzał wszelkimi łaskami i zdrowiem a Matka Najświętsza dopomagała w odpowiedzialnej pracy dla naszej archidiecezji, Kościoła w Polsce i Europie. Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, za opiekę Matki Najświętszej z okazji 15 rocznicy sakramentu małżeństwa, prosząc aby Chrystus zawsze wspierał swoimi łaskami, a Matka Boża Nieustającej Pomocy wypraszała potrzebnych sił i zdrowia na każdy kolejny dzień życia rodzinnego, polecając opiece swoje dzieci. Z prośbą o Dary Ducha Świętego dla synów w nowym roku szkolnym. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych śp. Księdza Kanonika Ryszarda Kurpisza - intencja od mieszkańców Sądzi; za wszystkie ofiary II wojny światowej w rocznicę napaści na Polskę wojsk sowieckich; za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 20 wrzesień 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich Pielgrzymów, uczestników Pieszej i Autokarowej Pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej, z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie łaski i Matce Najświętszej za nieustanna opiekę i troskę o pielgrzymów i nasze rodziny.

Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Kim, Taegon i Towarzyszy.

Piątek, 21 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Lilianę Krzelowską w 1 rocznicę śmierci wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Święto św. Mateusza - apostoła i ewangelisty.

Sobota, 22 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Św. Walentego i Św. Jana Pawła II w intencjach całej Wspólnoty św. Walentego, prosząc naszych św. patronów o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, siły, umacnianie wartości religijnych i patriotycznych. W intencjach chorych członków wspólnoty, o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za wszystkich zmarłych ze wspólnoty i naszych rodzin oraz dusze uświęcające się w czyśćcu prosząc Miłosiernego Boga o nadzieję życia wiecznego w niebie.

Msza Papieska.

Niedziela, 23 wrzesień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Zofię, Franciszka, Walentego Pracharczyk, śp. Stefanię, Kazimierza Mrozkowiak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Ludwika Bajer w rocznicę śmierci, śp. Marię Bajer, śp. Mariana Strażyńskiego, za wszystkich zmarłych z rodziny Strażyńskich i Stankowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Franciszka, Stanisławę Mierzyńskich, śp. Mieczysławę, Wojciecha, Wojciecha Kornosz, śp. Leona Samola, śp. Czesława Miszkiewicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny Chrzest.

XXV Niedziela zwykła.