OD 2019-06-10 DO 2019-06-16

Poniedziałek, 10 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Ryszarda Lasotę, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od siostrzeńca Roberta Kaczmarka z rodziną.

Święto NMP Matki Kościoła.

Wtorek, 11 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Antkowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją życiem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od syna Grzegorza z żoną Katarzyną.

Wspomnienie Św. Barnaby - apostoła.

Środa, 12 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o umacnianie wiary, nadziei i miłości oraz wierne postępowanie drogą Dekalogu. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Marię Antkowiak - intencja od wszystkich sąsiadów z Krzycka Wielkiego; śp. Zdzisława Piaseckiego - intencja Anieli i Hieronima Grys; śp. Władysława Stanek - intencja od wszystkich sąsiadów z Krzycka Wielkiego; śp. Krystynę John - intencja od wszystkich sąsiadów z Krzycka Wielkiego; śp. Bogusława Rembalskiego - intencja od Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej oraz od Krzysztofa Gordziejewskiego z rodzicami i babcią, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

Czwartek, 13 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Antkowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od córki Marii.

Święto Jezusa Chrystusa Najświętszego i Wiecznego Kapłana.

Piątek, 14 czerwiec 2019 r

godz: 16:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Świętego Walentego w intencjach całej Wspólnoty św. Walentego, naszych rodzin prosząc o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej. W intencjach chorych z naszej wspólnoty o wszelkie łaski, zdrowie i siły. Za naszych zmarłych śp. Władysława Stanek - intencja od siostry Janiny z dziećmi ich rodzinami; śp. Bogusława Rembalskiego - intencja od Wspólnoty św. Walentego; śp. Zdzisława Piaseckiego - intencja od wszystkich sąsiadów z Krzycka Wielkiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie wszystkich zabawionych.

Wspomnienie Bł. Michała Kozala - biskupa i męczennika.

Sobota, 15 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Benona Marach, zmarłych z rodziny Marachów i Poprawskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 16 czerwiec 2019 r [ dzisiaj ]

godz: 08:30Z podziękowaniem Kochającemu Bogu z okazji 40 rocznicy urodzin, z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Najświętszego Serca Najświętszej Maryi Panny z prośbą o dalsze łaski, zdrowie dary Ducha Świętego i umacniania wiary na dalsze lata życia dla jubilata i całej rodziny - intencja od rodziców.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Marię i Jana Ślepskich, śp. Zdzisława Piaseckego i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie w sposób szczególny dla wnuka Huberta i całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp Bibiannę, Józefa Nowickich, śp. Apolonię, Jana, Jerzego Gbiorczyków, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich nagrodą życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Uroczystość Najświętszej Trójcy.