OD 2017-03-27 DO 2017-04-02

Poniedziałek, 27 marzec 2017 r

godz: 13:00Msza pogrzebowa - śp. Tadeusz Ratajczak.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Franciszka Bortel, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską nieba - intencja od chrześniaka Józefa z rodziną.

Wtorek, 28 marzec 2017 r

godz: 13:00Msza pogrzebowa - śp. Apolonia Gbiorczyk.

godz: 18:00Za zmarła śp. Barbarę Stodulską, aby radowała się szczęsciem zbawionych w niebie - intencja od syna Tomasza.

Środa, 29 marzec 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin naszej parafii, o wszelkie łaski na czas Wielkiego Postu oraz siły w drodze nawrócenia i przemiany naszego życia. W intencjach o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz o wszelkie łaski w intencjach powołanych z naszej wspólnoty, o potrzebne zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ks. Ryszarda Kurpisza, Siostry Teresy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka. W intencjach chorych cierpiących, samotnych i uzależnionych, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i siły w sposób szczególny w intencjach chorego Pana organisty Romana, o szybki powrót do zdrowia. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Emilię Zielonarską - intencja od rodziny Wańskich, śp. Barbarę Stodulską - intencja od sąsiadów, śp. Janinę Wilczyńską i wszystkich zmarłych z naszych rodzin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Czwartek, 30 marzec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Edwarda Tyrałę, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem życia wiecznego w niebie - intencja od syna Krzysztofa z rodziną.

Piątek, 31 marzec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Barbarę Stodulską, aby radowała się szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od córki Joanny z mężem i dziećmi.

Sobota, 1 kwiecień 2017 r

godz: 17:00Chrzty.

godz: 18:00Za wszystkich Zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Niedziela, 2 kwiecień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Anielę i Wincentego Urbańczak, wszystkich zmarłych z rodzin Urbańczaków i Wańskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z podziękowaniem za wszystkie odebrane łaski i z prośbą o dalsze wsparcie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Z prośbą do Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o zdrowie i potrzebne łaski oraz upraszając Opatrzność Bożą, o opiekę dla małżonków z okazji 1 Rocznicy ślubu.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Jadwigę, Wincentego, Katarzynę Bortel, zmarłych z rodzin Michałowskich, Bortlów i Sobeckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

V Niedziela Wielkiego Postu.