OD 2017-04-03 DO 2017-04-09

Poniedziałek, 3 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Barbarę Stodulską, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie - intencja od 6 Róży Wspólnoty Różańcowej z Krzycka Wielkiego.

Wtorek, 4 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Mariana Antkowiaka w 17 rocznicę śmierci, śp. Mirosława Kot i wszystkich zmarłych z rodziny, aby radowali się szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Środa, 5 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach wszystkich rodzin i małżeństw naszej parafii o głęboko religijne przeżycie Wielkiego Postu i liczny udział w naszej parafialnej spowiedzi wielkopostnej. W intencjach naszych prac remontowo - renowacyjnych, przy naszych witrażach, o wszelkie potrzebne łaski i wstawiennictwo Św. Józefa dla firmy prowadzącej renowację oraz o potrzebne środki materialne dla kontynuowania prac remontowych. Za wstawiennictwem Matki Bożej Uzdrowienia Chorych z prośbą o powrót do zdrowia i pełni sił dla Mamy Ireny w dniu jej imienin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w dźwiganiu swoich codziennych trudności. Za zmarłych z naszych rodzin:śp. Marię Rożek w 20 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin Rożków i Szczuckich; śp. Stanisława Lorych w 21 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Emilię Zielonarską - intencja od Mariana, Ryszarda i Henryka Małeckich; śp. Barbarę Stodulską - intencja od brata Bogdana i siostry Marii z rodzinami, chrześniaka z rodziną i siostrzenicy z rodziną; śp. Tadeusza Ratajczaka - intencja od sąsiadów; śp. Apolonię Gbiorczyk - intencja od rodziny Nowickich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich wszystkich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 6 kwiecień 2017 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich dzieci przygotowujących się, do Pełnego Uczestnictwa w Eucharystii, za ich rodziców, rodziny, rodziców chrzestnych, o piękne i głęboko religijne przygotowanie do uroczystości.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 7 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Ratajczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem zbawionych w niebie - intencja od żony i dzieci z rodzinami.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 8 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mariannę Mania w 5 rocznicę śmierci, śp. Wawrzyńca Manię, za zmarłych z rodzin Wojtkowskich i Maniów, aby cieszyli się wiecznym szczęściem w niebie. Prosząc aby Kochający Pan Bóg otoczył rodzinę wszelkimi łaskami i błogosławieństwem.

Dzień Parafialnej Spowiedzi Wielkopostnej.

Spowiedź przed południem od godz. 9.00 do 11.00
Spowiedź po południu od godz. 15.30 do 17.30

Niedziela, 9 kwiecień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Mariana Strażyńskiego w 24 rocznicę śmierci, śp. Marię i Ludwika Bajer, zmarłych z rodzin Kawczyńskich, Strażyńskich i Stankowiaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z podziękowaniem Kochającemu Bogu i Matce Bożej Śnieżnej za wszystkie odebrane łaski, prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Ludwika Kamieniarz w 25 rocznicę śmierci, śp. Pelagię i Bogusława Kamieniarz oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby dostąpili łaski wiecznego zbawienia.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Wacława, Krystynę, Eugeniusza Głuszak, śp. Eugeniusza Lorek, śp. Antoninę, Mikołaja, Józefa Majchrzak, aby radowali się szczęściem zbawionych w niebie. Prosząc za wstawiennictwem Świętych Patronów o zdrowie, wszelkie łaski i Bożą opiekę dla całej rodziny.
Chrzest.

Niedziela Palmowa.