OD 2017-04-10 DO 2017-04-16

Poniedziałek, 10 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Janinę Witkiewicz w 8 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Witkiewicz, Ciesielskich, Korbel i Jędrzejewskich, za zmarłego śp. Ks. Alfreda Reformata, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem zbawionych w niebie. Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za łaski, jakimi nas obdarza, prosząc o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wielki Poniedziałek. Rocznica katastrofy Smoleńskiej z 2010 r.

Wtorek, 11 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Ratajczaka, aby radował się szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od syna Mateusza.

Wielki Wtorek.

Środa, 12 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin i małżeństw naszej parafii, o wszelkie łaski potrzebne w głęboko religijnym przeżyciu Triduum Paschalnego i nadchodzących Świąt. Z prośba o wszelkie łaski na czas naszych prac renowacyjnych przy witrażach, prosząc Św. Józefa o wszelkie łaski dla pracowników i nasze wsparcie modlitewne i finansowe.. Z prośbą o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w dźwiganiu swoich życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Emilię Zielonarską - intencja od rodziny Gertnerów; śp. Tadeusza Ratajczaka - intencja od sąsiadów. śp. Apolonię Gbiorczyk - intencja od wnuczki Moniki z mężem, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wielka Środa.

Czwartek, 13 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Benona Marach, zmarłych z rodziny Marachów i Poprawskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wielki Czwartek - Ustanowienie sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa.

Piątek, 14 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Liturgia, adoracja Krzyża, Procesja do Grobu Pańskiego.

Wielki Piątek - Liturgia Męki Pańskiej.

Sobota, 15 kwiecień 2017 r

godz: 20:00Z prośbą o łaskę nieba i wieczną radość zbawionych dla zmarłych z naszych rodzin: śp. Annę Małecką w 24 rocznicę śmierci, śp. Ludwika Małeckiego, śp. Marię i Stanisława Rygusik, śp. Tomasza i Józefa Bura, śp. Władysławę i Józefa Borowczak, śp. Małgorzatę Urbańczak, śp. Zofię i Stanisława Homa. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej dla całej rodziny.
Procesja Rezurekcyjna Zmartwychwstania.

Wielka Sobota - Wigilia Paschalna.

Niedziela, 16 kwiecień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Helenę i Stefana Pawlak, śp. Benona Marach, śp. Aleksandrę i Stefana Nędza, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzył ich szczęściem życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Z prośbą do Zmartwychwstałego Chrystusa, o życie wieczne dla naszych bliskich zmarłych: śp. Jolanty Urbańczak w 7 rocznicę śmierci, śp. Ewy Łeszyk, śp. Józefa Łeszyk, śp. Anieli i Wincentego Urbańczak, śp. Wandy Wańskiej. Prosząc również dla naszych rodzin, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i siły, opiekę Jezusa Zmartwychwstałego i Matki Najświętszej.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Apolonię i Jana Gbiorczyk, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską zbawionych w niebie. Z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszej rodziny.

Wielka Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
Procesja Eucharystyczna