OD 2017-04-17 DO 2017-04-23

Poniedziałek, 17 kwiecień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Michała i Helenę Hauptman, śp. Renatę, Helenę i Kazimierza Kostrowskich, śp. Marię i Władysława Margazyn, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Elwirę Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz oraz zmarłych z rodziny Wawrzyniaków, Grunhów, Sierackich, Kasperskich, Firlejów i Rybarczyków, śp. Ks. Mariana Balcerka, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Nieustającej Pomocy za wszelkie otrzymane łaski. Z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia i Św. Jana Pawła II oraz w intencji Bogu wiadomej.

Poniedziałek w oktawie Wielkanocy.

Wtorek, 18 kwiecień 2017 r

godz: 10:00Msza pogrzebowa - śp. Stanisław Mejza.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Urszulę Marach, śp. Leona i Emilię Małeckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wtorek w oktawie Wielkanocy.

Środa, 19 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w intencjach rodzin naszej parafii, o umacnianie wiary, nadziei i miłości. W intencjach Ks. Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego z okazji 15 rocznicy Ingresu do naszej archidiecezji, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i siły w odpowiedzialnej posłudze Pasterskiej dla naszej archidiecezji i Kościoła w Polsce. W intencjach o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii. W intencjach naszych prac remontowych i renowacji witraży, o Boże błogosławieństwo dla firmy prowadzącej prace i wstawiennictwo Św. Józefa na czas wszystkich prac. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w niesieniu swoich doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Ratajczaka - intencja od córki Sylwii z mężem i dziećmi; śp. Apolonię Gbiorczyk - intencja od wnuczki Wiesławy z rodziną; śp. Jana Pawlaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Środa w oktawie Wielkanocy.

Czwartek, 20 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Ratajczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od brata Stanisława z rodziną.

Czwartek w Oktawie Wielkanocy.

Piątek, 21 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stefana Kaczmarka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od syna Pawła z rodziną.

Piątek w oktawie Wielkanocy.

Sobota, 22 kwiecień 2017 r

godz: 10:00Pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii.

godz: 17:00Chrzest

godz: 18:00Msza papieska - za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencjach rodzin i małżeństw naszej parafii. W intencjach chorych i cierpiących o potrzebne łaski. Za zmarłych z naszych rodzin.

Sobota w oktawie Wielkanocy

Niedziela, 23 kwiecień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Weronikę i Franciszka Mejza, śp. Domicelę Urbańczak, śp. Teresę i Stanisławę Frąckowiak, śp. Janinę Samol, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Z podziękowaniem Kochającemu Bogu z okazji 20 rocznicy urodzin, za wszystkie dotychczasowe łaski oraz z prośbą o dalsze łaski w realizowaniu życiowych planów i marzeń oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej na dalsze lata.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Kazimierza, Stanisława, Weronikę Kloców, śp. brata Czesława, śp. Krzysztofa Mecla, śp. Stanisława, Rozalię, Krystynę Muchów, aby Łaskawy Bóg obdarzył ich szczęściem zbawionych w niebie. Z podziękowaniem za odebrane wszelkie łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Uroczystość Bożego Miłosierdzia.