OD 2017-04-24 DO 2017-04-30

Poniedziałek, 24 kwiecień 2017 r

godz: 10:00Za zmarłego śp. Ks. Kanonika Wojciecha Pawelczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem zbawionych w niebie.

Uroczystość Św. Wojciecha - Głównego Patrona Polski.

Wtorek, 25 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Irenę i Edmunda Śnieguckich, śp. rodzeństwo Halinę i Wojciecha, zmarłych dziadków z rodzin Śnieguckich i Drzewieckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Święto Św. Marka Ewangelisty.

Środa, 26 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin naszej parafii, o wszelkie łaski i umocnienie Darami Ducha Św. W intencjach dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii z podziękowaniem za dar pierwszej spowiedzi i z prośbą o wsparcie ich Świętych Patronów od chrztu i godne przygotowanie do uroczystości w maju. W intencjach Agnieszki z okazji 40 rocznicy urodzin, prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu różnych życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Marcina Gruszeckiego w 38 rocznicę śmierci, śp. Bronisławę Gruszecką, śp. Stanisława Domagała, śp. Jana Bajon, śp. Krystynę Rzeźnik, śp. Tadeusza Bąkiewicza oraz zmarłych z rodziny Mizernych, Gruszeckich, Betków, Domagałów i Wojtkowiaków; śp. Tadeusza Ratajczaka - intencja od brata Ryszarda z żoną; śp. Apolonię Gbiorczyk - intencja od siostry Marianny Dekarz z rodziną; śp. Stanisława Mejza - intencja od sąsiadów z ul. Krzyckiego i ul. Dworcowej w Krzycku Wielkim, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 27 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Piotra Głuszaka w 10 rocznicę śmierci, śp. Ludwikę i Damiana Głuszak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie.

Piątek, 28 kwiecień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Apolonie Gbiorczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją łaską życia wiecznego w niebie - intencja od córki Grażyny z mężem i synami.

Sobota, 29 kwiecień 2017 r

godz: 16:30Z okazji 18 rocznicy urodzin Filipa z podziękowaniem za wszelkie dobro i otrzymane łaski; z prośbą aby Chrystus dopomagał w dorosłym życiu, wzmacniał wiarę a Matka Najświętsza opiekowała się w każdym dniu życia i pomagała w dokonywaniu ważnych wyborów życiowych.

godz: 18:00Z okazji 10 urodzin Martyny z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, prosząc Kochającego Boga, o wszelkie dobro i wzmacniane oraz rozwijanie wszelkich zdolności oraz Nieustanną opiekę Matki Najświętszej na kolejne lata życia.

Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej - Patronki Europy.

Niedziela, 30 kwiecień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Gertrudę i Jana Strzymińskich, aby Bóg Miłosierny obdarzył ich łaską nieba.

godz: 10:00Rezerwacja P. Kordus

godz: 11:30Rezerwacja P. Przybyłowicz.

III Niedziela Wielkanocy - Rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego.