OD 2017-05-01 DO 2017-05-07

Poniedziałek, 1 maj 2017 r

godz: 18:001) Za zmarłych śp. Mieczysława Witkiewicza, śp. Mariana Dolatę, prosząc aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

2) Za zmarłych śp. Czesława Kowalskiego w 40 rocznicę śmierci, śp. Marię Kowalską, śp. Teresę Bordecką, aby radowali się szczęściem wiecznym w niebie - intencja od syna Stanisława z rodziną.

Wspomnienie Św. Józefa rzemieślnika.

Wtorek, 2 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Barbarę Majorek, śp. Józefa i Arkadiusza Majorek, śp. Mirosławę Dyba, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską zbawionych w niebie. Prosząc o wszelkie łaski, zdrowie,Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Atanazego - biskupa i doktora Kościoła.

Środa, 3 maj 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Olgę i Kazimierza Borek, śp. Melanie i Jana Ratajczak, śp. Stanisława Boroń, śp. Marka Króla, śp. Dariusza Dolatę, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Zofię Firlej, śp. Mariana i Stanisława Michałowskich, aby radowali się szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 11:30W intencjach Stanisława z okazji 60 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu, za wszelkie otrzymane łaski, prosząc o dalsze wsparcie, umocnienie i zdrowie oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia.

Uroczystość NMP Królowej Polski.

Czwartek, 4 maj 2017 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich dzieci przygotowujących się do Pełnego uczestnictwa w Eucharystii, za ich Rodziców i rodziców chrzestnych, o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej.

Wspomnienie Św. Floriana - Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 5 maj 2017 r

godz: 18:00W intencjach całej Wspólnoty Św. Walentego, upraszając naszego Św. Patrona, o wszelkie łaski, zdrowie dla wszystkich należących do Wspólnoty i naszych rodzin, w sposób szczególny za wszystkich chorych członków wspólnoty o potrzebne siły i zdrowie. Prosząc dla zmarłych członków wspólnoty o nadzieję życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 6 maj 2017 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Święto Św. Filipa i św. Jakuba - apostołów. Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 7 maj 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Krzysztofa Ratajczaka, śp. Piotra i Jadwigę Marcinowskich, śp. Joannę i Czesława Stachowiak, aby mogli się radować wiecznym szczęściem w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Stanisławę, Romana, Ildefonsa Kowali, śp. Pelagię, Władysława, Kazimierza, Bolesława, Cecylię, Władysława Szymańskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 11:30W intencjach Stanisława z okazji 80 rocznicy urodzin, dziękując Kochającemu Bogu za wszelkie łaski i dobro, którymi obdarowuje, za kochające dzieci, wnuki i prawnuki. Z prośbą o dalsza opiekę, zdrowie, wytrwałość w cierpieniu i wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny na dalsze lata życia.

IV Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza.