OD 2017-05-08 DO 2017-05-14

Poniedziałek, 8 maj 2017 r

godz: 18:00W intencji wszystkich dzieci klasy 4, z okazji Pierwszej Rocznicy Komunii Świętej z podziękowaniem za dar Eucharystii i prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski w rozwijaniu swoich talentów i zdolności oraz nieustanną miłość do Jezusa i Maryi dla uczniów ich Rodziców i rodzin.

Uroczystość Św. Stanisława - biskupa i męczennika, Patrona Polski.

Wtorek, 9 maj 2017 r

godz: 18:00W intencjach Jerzego z okazji 70 rocznicy urodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski i prośbą o potrzebne zdrowie, siły Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia. Za zmarłych śp. Krystynę Rzeźnik w 25 rocznicę śmierci, śp. Bronisławę i Marcina Gruszeckich, śp. Stanisława Domagała, śp. Jana Bajon, śp. Tadeusza Bąkiewicza oraz zmarłych z rodzin Mizernych, Gruszeckich, Betków, Domagałów i Wojtkowiaków, aby radowali się szczęściem wiecznym w niebie.

Środa, 10 maj 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin naszej parafii a w sposób szczególny w intencjach dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do Pierwszej Komunii, o wszelkie łaski i potrzebne wsparcie darami Ducha Świętego. W intencjach o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii; za powołanych z naszej wspólnoty Ks. Kan Ryszarda Kurpisza, Siostrę Teresę Michałowską, Siostrę Łukaszę Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Śnieżnej. W intencjach Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Zdzisława Fortuniaka z okazji 35 rocznicy Sakry Biskupiej, o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo w posłudze Pasterskiej. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w codziennych doświadczeniach. Za zmarłego śp. Prymasa Polski - Biskupa Andrzeja Krzyckiego w 480 rocznicę Jego śmierci, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Annę Hoffmann, śp. Kazimierza Hoffmann w 16 rocznicę śmierci, śp. Andrzeja Hoffmann i wszystkich zmarłych z rodziny Hoffmann i Krawczyk, śp. Apolonię Gbiorczyk - intencja od Wspólnoty Różańcowej - 1 Róży z Sądzi; śp. Stanisława Mejza- intencja od Anieli i Katarzyny Bernadek; śp. Mieczysława Kaźmierczak, śp. Teresę Murawską, śp. Helenę Foltyniewicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

480 Rocznica śmierci śp. Prymasa Andrzeja Krzyckiego - 10. 05. 1537 roku.

Czwartek, 11 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Jana Pawłowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od brata Henryka z rodziną.

Piątek, 12 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marzenkę Piskorz w 10 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem zbawionych w Królestwie Niebieskim. Z prośba do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Sobota, 13 maj 2017 r

godz: 10:00Spowiedź dzieci Komunijnych i Rodziców.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Zenona Walkowskiego w 4 rocznicę śmierci, za zmarłych z rodziny Głuszaków, Walkowskich i Żepków, aby Miłosierny Bóg otworzył przed nimi bramy nieba.

100 lecie pierwszych objawień Matki Bożej w Fatimie.

Niedziela, 14 maj 2017 r

godz: 07:30Za zmarłych śp. rodziców Jadwigę i Jana Cukierskich, śp. Władysławę i Franciszka Stanków, zmarłych śp. braci i siostrę, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

godz: 09:00Za zmarłych śp. Stanisława Ruszkowskiego w 15 rocznice śmierci, śp. rodziców Annę i Wojciecha, zmarłe rodzeństwo, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem zabawionych w Królestwie Niebieskim Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:30Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W intencjach 27 dzieci z naszej Parafii, aby zawsze Kochały Jezusa, który po raz pierwszy przeniknie ich serca swoją łaską, aby umacniał całe ich życie, swoją nauką i miłością do Boga i każdego człowieka.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.