OD 2017-05-15 DO 2017-05-21

Poniedziałek, 15 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Zofię Stankowiak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Wtorek, 16 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Martę Simon w 4 rocznicę śmierci, śp. Bronisława Simon, śp. Teresę i Eugeniusza Rozynek, za zmarłych z rodzin Simonów i Małeckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

Święto Św. Andrzeja Boboli - kapłana i męczennika, Patrona Polski.

Środa, 17 maj 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach Rodzin naszej parafii, z podziękowaniem za uroczystości Pierwszej Komunii św. w intencjach wszystkich dzieci, które po raz pierwszy w pełni uczestniczyły w Eucharystii, o wzmacnianie ich przyjaźni z Jezusem i Maryją. W intencjach kleryków 5 roku, którzy otrzymają jutro, świecenia Diakonatu, aby Chrystus Dobry Pasterz umacniał ich na drogach powołania ku kapłaństwu. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w dźwiganiu swoich życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Cecylię Urbaniak w 6 rocznicę śmierci, śp. Zdzisława Urbaniaka, śp. Bogusława Majchrzaka; śp Dariusza Marach w 4 rocznicę śmierci, śp. Stefanię i Józefa Marach; śp. Jolantę Urbańczak, śp. Ewę Łeszyk, śp. Józefa Łeszyk, śp. Anielę i Wincentego Urbańczak, śp. Marię, Weronikę, Edwarda Cieślik, śp. Wandę Wańską, śp. Walentynę Machoj; śp. Antoniego, Władysławę, Teodora, Benona Marach, śp. Marię Urbańczak; śp. Emilię Zielonarską - intencja od Ireny i Jana Grygiel z rodziną; śp. Apolonię Gbiorczyk - intencja od sąsiadów i mieszkańców z Sądzi, aby Miłosierny Bóg i Matka Boża Fatimska obdarowali ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 18 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Edmunda Śnieguckiego w 26 rocznicę śmierci, śp. Irenę Śniegucką, zmarłe rodzeństwo śp. Halinę i Wojciecha, zmarłych dziadków z rodzin Śnieguckich i Drzewieckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Piątek, 19 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Teresę i Antoniego Stachowiak, zmarłych dziadków śp. Marię, Elżbietę i Jana Jagodzińskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem zabawionych w niebie.

Sobota, 20 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. syna Mariana, śp. rodziców z rodzin Styzinskich i Gertner, zmarłe rodzeństwo śp. Juliannę Majchrzak, zmarłych szwagrów, aby radowali się szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Niedziela, 21 maj 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Pelagię i Stanisława Hetmanowskich, śp. Stanisławę i Władysława Dodot, za wszystkich zmarłych z rodzin Dziubałów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prosbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych, śp. Helenę Wójcik, śp. Teresę, Eugeniusza, Stanisława Rozynek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Helenę Domagała w 3 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla rodziny.

VI Niedziela Wielkanocy