OD 2017-05-22 DO 2017-05-28

Poniedziałek, 22 maj 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II, w intencjach rodzin i małżeństw naszej parafii, o umacniane wiary, nadziei i miłości. W intencjach wszystkich rolników gospodarzy, ogrodników, sadowników, pszczelarzy i działkowców z prośbą do Świętych patronów o dobre urodzaje. W intencjach diakonów naszej archidiecezji, którzy w czwartek otrzymają święcenia kapłańskie, o wytrwałość i rozwijanie wszelkich zdolności w pracy duszpasterskiej w naszej archidiecezji oraz o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne zdrowie, siły w pokonywaniu wszelkich życiowych doświadczeń. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii w szczególności za zmarłych proboszczów naszej wspólnoty, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Procesja o dobre urodzaje - do figury Św. Józefa.

Msza Papieska

Wtorek, 23 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Walentynę, Franciszka Bortel, śp. Jadwigę i Walentego Firlejów, śp. Pelagię, Katarzynę i Floriana Bortlów, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Z prośbą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o wszelkie łaski, zdrowie dla całej rodziny.

Procesja o dobre urodzaje - do krzyża w Krzycku Małym.

Środa, 24 maj 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Najświętszej w intencjach rodzin naszej parafii, o umacniane wartości religijnych i patriotycznych. W intencjach małżonków z okazji 9 rocznicy ślubu, z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne siły i zdrowie w codziennym życiu. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Sabinę i śp. Elwirę i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Jana Tyrała w 33 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Sternów i Tyrałów; śp. Stanisława Mejza - intencja od sąsiadów i mieszkańców z ul. Krzyckiego i Dworcowej; śp. Benona Marach, śp. Urszule Marach, śp. Leona i Emilię Małeckich; śp. Apolonie Gbiorczyk - intencja od sąsiadów i mieszkańców z Sądzi, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Procesja o dobre urodzaje - wokół kościoła.

Wspomnienie NMP Wspomożycielki wiernych.

Czwartek, 25 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Kazimierę, Leona, Tadeusza, Zofię, Renatę i Zbigniewa Mądroszkiewicz; śp. Danutę, Czesława, Zygmunta Rembalskich; śp. Bronisławę, Józefa i Urszulę Szenchofer oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską zbawionych w niebie.

Piątek, 26 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Tadeusza Ratajczaka, zmarłych Rodziców z obu stron, aby radowali się szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie św. Filipa Nereusza - kapłana.

Sobota, 27 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Aniele i Wincentego Urbańczak, śp. Ewę Łeszyk, śp. Jolantę i Marię Urbańczak, śp. Wandę Wańską i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z podziękowaniami za odebrane łaski i dobro oraz z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 28 maj 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Bronisławę Nadolną w 7 rocznicę śmierci, za zmarłych z rodziny Kulas, Nadolny I Dolata, aby Miłosierny Bóg obdarzył szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Rezerwacja P. Bortel.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Stanisławę, Franciszka Mierzyńskich, śp. Mieczysławę, Wojciecha, Wojciecha Kornosz, śp. Leona Samol, śp. Czesława Miszkiewicz i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.