OD 2017-05-29 DO 2017-06-04

Poniedziałek, 29 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Apolonię Gbiorczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie - intencja od córki Urszuli z mężem i dziećmi.

Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej - patr. Archidiecezji.

Wtorek, 30 maj 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Jana Pawłowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od siostry Małgorzaty z mężem i synami.

Środa, 31 maj 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach małżeństw i rodzin naszej parafii, o umacnianie wiary, nadziei i miłości. Z prośbą o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencjach nowo wyświeconych diakonów i kapłanów dla naszej archidiecezji, o gorliwość i entuzjazm w wykonywaniu swojej posługi. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w dźwiganiu swoich doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin o nadzieję życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

Czwartek, 1 czerwiec 2017 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich dzieci, szczególnie za te, które w tym roku, po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do serca, w intencjach dzieci chorych i cierpiących, przebywających w szpitalach, o wszelkie potrzebne łaski, aby Kochający Bóg i Matka Najświętsza zawsze troskliwie opiekowali się nimi i obdarzali swoim błogosławieństwem.

Wspomnienie Św. Justyna - męczennika -Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 2 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Apolonię Gbiorczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją łaską nieba - intencja od córki Teresy z mężem.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 3 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 4 czerwiec 2017 r

godz: 08:30Rez. Pani Białasik

godz: 10:00Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej za wszystkie otrzymane łaski, prosząc, aby Miłosierny Bóg wspierał w codziennym realizowaniu swoich powołań, talentów i zdolności a wzywając wstawiennictwa Matki Bożej Nieustającej Pomocy, obdarzył moich wnuków wszelkimi łaskami, zdrowiem, Opatrznością Bożą i mocą Ducha Świętego na każdy dzień ich życia.

godz: 11:30Rez. Pani Pracharczyk

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.