OD 2017-06-05 DO 2017-06-11

Poniedziałek, 5 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Mejza, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od córki z mężem.

Święto NMP Matki Kościoła.

Wtorek, 6 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Mejza, aby radował się szczęściem zbawionych w niebie - intencja od chrześniaków: Jolanty, Maryli i Zenona z rodzinami.

Środa, 7 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach Rodzin naszej Parafii, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo. W intencjach chorych, cierpiących i uzależnionych, o wszelkie siły i potrzebne zdrowie. Za zmarłych z naszych rodzin o nadzieję życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 8 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Mejza, aby zaznał szczęścia wiecznego w niebie - intencja od chrześniaka Andrzeja z Jerki i od Rodziny Wańskich.

Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Piątek, 9 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Ratajczak, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Sobota, 10 czerwiec 2017 r

godz: 16:30Z okazji 75 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski, siły i zdrowie oraz z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o dalsze błogosławieństwo i opiekę na kolejne lata życia. Za zmarłą żonę śp. Bogusławę i wszystkich zmarłych z rodziny, o szczęście wieczne w Królestwie Niebieskim.

godz: 18:001) Za zmarłych śp. Janinę i Kazimierza Szklarskich, śp. Helenę, Józefa Domagała i za zmarłych dziadków z obu stron, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

2) Z podziękowaniami Kochającemu Jezusowi, Matce Najświętszej i Aniołowi Stróżowi za opiekę nad nasza wnuczką Niną w jej 1 rocznicę urodzin, prosząc o dalszą opiekę nad naszymi wnukami Krzysztofem i Niną oraz o wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. Chrzest.

Wspomnienie Bł. Bogumiła - biskupa i patrona Archidiecezji.

Niedziela, 11 czerwiec 2017 r

godz: 08:30Za zmarłego śp. Józefa Banasiak w 1 rocznicę śmierci, śp. Karolinę Mazur, śp. Zenona Banasiak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, siły i zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Edwarda Duszyńskiego, śp. Zenona Musielak, zmarłych z rodzin Duszyńskich i Kamieniarz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Bibiannę Nowicką w 7 rocznicę śmierci, śp. Józefa Nowickiego, śp. Apolonię, Jana i Jerzego Gbiorczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od córki Marii z mężem i dziećmi.

Uroczystość Najświętszej Trójcy.