OD 2017-06-12 DO 2017-06-18

Poniedziałek, 12 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Zdzisława Dolatę, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Wtorek, 13 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Apolonię Gbiorczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją łaską nieba - intencja od córki Zofii z mężem i dziećmi.

Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy - doktora Kościoła.

Środa, 14 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin i małżeństw naszej parafii, o umacnianie wiary nadziei i miłości. Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za opiekę i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin, oraz z okazji 42 rocznicy sakramentu małżeństwa z prośbą o wszelkie łaski, opiekę Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny oraz wszelkie łaski dla całej rodziny. W intencjach chorych, cierpiących samotnych i uzależnionych, o potrzebne łaski, siły i zdrowie. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Jolantę Urbańczak, śp. Ewę Łeszyk, śp. Józefa Łeszyk, śp. Anielę, Wincentego Urbańczak, śp. Wandę Wańską; śp. Stanisława Mejza - intencja od sąsiadów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie Bł. Michała Kozala - biskupa i męczennika.

Czwartek, 15 czerwiec 2017 r

godz: 09:00Za wszystkich parafian.
Procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Marię Ślepską i wszystkich zmarłych z rodzin Ślepskich i Piaseckich oraz z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało.

Piątek, 16 czerwiec 2017 r

godz: 15:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Benona Marach, zmarłych z rodziny Marachów i Poprawskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Oktawa Bożego Ciała.

Sobota, 17 czerwiec 2017 r

godz: 17:00Chrzest.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Helenę i Stefana, śp. Marię, Franciszka i Zenona Walkowskich, wszystkich zmarłych z rodzin Walkowskich i Samoli oraz z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego - Oktawa Bożego ciała.

Niedziela, 18 czerwiec 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Marię i Józefa Wulke, śp. Józefa Moczyńskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Gertrudę i Jana Strzymińskich, zmarłych z rodziny Strzymińskich, Gertychów i Wojciechowskich, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Z prosbą do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy o opiekę nad cała rodziną.

godz: 11:30Za zmarłych rodziców śp. Wandę i Kazimierza Mejza, śp. Konrada Królikowskiego, śp. Stanisława Rydlichowskiego, wszystkich zmarłych z rodzin Firlejów i Mejzów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin.

XI Niedziela zwykła - Oktawa Bożego Ciała.