OD 2017-06-19 DO 2017-06-25

Poniedziałek, 19 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stefana Biernata, śp. zmarłych rodziców i rodzeństwo, śp. Zdzisława Kurpisza, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, siły Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wtorek, 20 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Władysława Witkowskiego w 6 rocznicę śmierci, śp. Bogumiłę, Hieronima, Eugeniusza, Annę, Wojciecha Witkowskich, zmarłych dziadków śp. Marię i Zygmunta Nowak prosząc, aby Miłosierny Bóg otworzył im bramy niebios i obdarzył nadzieją życia wiecznego. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Środa, 21 czerwiec 2017 r

godz: 12:00Msza Pogrzebowa - śp. Maria Kaczmarek.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin i małżeństw naszej parafii, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo. W intencjach o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o wszelkie łaski, zdrowie w dźwiganiu swoich codziennych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Michała Ratajczaka w 41 rocznicę śmierci, śp. Joannę i Stanisława Ratajczak, śp. Dorotę i Józefa Wojciechowskich, zmarłych z rodzin Poprawskich, Ratajczaków i Urbańczaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem nieba.

Czwartek, 22 czerwiec 2017 r

godz: 08:00Msza na zakończenie Roku Szkolnego Zespołu Szkół w Krzycku Wielkim.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Antoniego Wolańskiego, śp. Wandę i Franciszka Koniecznych, śp. Franciszkę i Stanisława Mikulskich i wszystkich zamarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

Piątek, 23 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Emilię Zielonarską, aby radowała się szczęściem zbawionych w niebie - intencja od syna Ryszarda z żoną.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Sobota, 24 czerwiec 2017 r

godz: 16:30Msza na zakończenie szkoły uczniów 3 klasy Gimnazjum z Krzycka Wielkiego.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Bernarda Stankowiaka, śp. Pelagię i Szczepana Stankowiak, śp. Mariana Strażyńskiego i wszystkich zmarłych z z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej na czas rozwiązania.

Uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Niedziela, 25 czerwiec 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Helenę i Edwarda Jędrzejczak, śp. Zofię i Józefa Zielonarskich, zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Halinę i Stanisława Mejza, śp. Wandę Wańską, śp. Zofię i Jana Pawlak, zmarłe rodzeństwo, zmarłych z rodzin Mejzów i Pawlaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o wszelkie dobro, Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Nieustającej Pomocy, za wszystkie otrzymane łaski w minionym roku szkolnym i katechetycznym. Z prośbą o zdrowie, wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na czas wakacji oraz z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie.

XII Niedziela zwykła.