OD 2017-06-26 DO 2017-07-02

Poniedziałek, 26 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Władysławę Betka, zmarłych z rodzin Bąkiewiczów, Betków, Gruszeckich i Marcinkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wtorek, 27 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Władysława Sobeckiego, zmarłych z rodzin Borowczaków, Mejzów, Kaźmierczaków i Rękosiów, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Środa, 28 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin i małżeństw oraz młodzieży i dzieci rozpoczynających czas wakacji i urlopów, o wszelkie łaski, i Bożą Opatrzność na czas wypoczynku. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o potrzebne siły i zdrowie w dźwiganiu swoich życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Mieczysława, Jana, Franciszkę Zapłata, śp. Genowefę, Leona i Jadwigę Samol; śp. Stanisława Mejza - intencja od sąsiadów z ul. Prym. Krzyckiego i ul. Dworcowej; śp. Benona Marach, śp. Urszulę Marach, śp. Leona i Emilię Małeckich; śp. Antoniego, Władysława, Teodora i Benona Marach, śp. Marię Urbańczak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Św. Ireneusza - biskupa i męczennika.

Czwartek, 29 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Antoninę, Mikołaja, Józefa Majchrzak, śp. Eugeniusza Lorek, śp. Wacława, Eugeniusza, Krystynę Głuszak, aby Miłosierny Bóg przyjął ich do swego Królestwa życia wiecznego w niebie. Za wstawiennictwem Świętych Patronów św. Walentego i św. Jana Pawła II oraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z prośba o wszelkie łaski, zdrowie i siły dla całej rodziny.

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Piątek, 30 czerwiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Jadwigę i Jana Cukierskich, śp. siostrę w 3 rocznicę śmierci, zmarłych śp. braci, śp. rodziców Władysławę i Franciszka Stanków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Sobota, 1 lipiec 2017 r

godz: 17:00Msza św. Na rozpoczęcie Peregrynacji Obrazu Św. Józefa - W intencji wszystkich Parafian.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 2 lipiec 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Stanisława Bortel w 15 rocznicę śmierci, śp. Irenę Bortel, śp. Mariana Samelczaka, śp. Waleriana Drobnika, śp. Krystynę Schmidt, zmarłych rodziców chrzestnych śp. Mariannę i Stanisława oraz zmarłych krewnych z rodzin Mejzów i Bortlów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

godz: 10:00Z prośbą do Pana Boga i Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie, wszelkie łaski oraz Opatrzność Bożą i szczęśliwą podróż dla córki a także szczęśliwe rozwiązanie dla wnuczki; upraszając wstawiennictwa Świętego Jana Pawła II o wszelkie łaski na czas wakacji dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Jana Olejniczaka w 25 rocznicę śmierci, śp. Cecylię i Jacka Olejniczak, śp. Teodora Gracza, śp. Reginę Poloszyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 16:30Msza na zakończenie Peregrynacji Obrazu Św. Józefa - w intencjach wszystkich Parafian.

XIII Niedziela zwykła.