OD 2017-07-03 DO 2017-07-09

Poniedziałek, 3 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Damiana Głuszaka w 2 rocznicę śmierci, śp. Ludwikę i Piotra Głuszak, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Święto Św. Tomasza Apostoła.

Wtorek, 4 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarła śp. Marię Kaczmarek, aby radowała się szczęściem zbawionych w niebie - intencja od synów Andrzeja i Romana.

Środa, 5 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem Kochającemu Bogu, za czas naszej Parafialnej Peregrynacji Obrazu Świętego Józefa, za wszelkie łaski jakich doznaliśmy upraszając Patrona Kościoła, polecając wszystkie małżeństwa, rodziny, osoby starsze i chore, młodzież i dzieci. Dziękując Ojcu Stanisławowi Plewa OCD i całej wspólnocie zakonnej Ojców Karmelitów z Poznania; Wszystkim, którzy zaangażowali się, w ten szczególny czas łaski, za wstawiennictwem Św. Józefa. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo w codziennych doświadczeniach. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Irenę Walkowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 6 lipiec 2017 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich powołanych z naszej wspólnoty parafialnej: Ks. Kanonika Ryszarda Kurpisza, Siostrę Elizę Michałowską , Siostrę Łukaszę Kirsch, Ks. Kanonika Stefana Stachowiaka, prosząc o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pracy i posłudze duszpasterskiej. Z prośbą do Chrystusa Wiecznego Kapłana, o nowe, liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii i wszystkich kandydatów, którzy zgłaszają się do seminarium i za wszystkich kleryków o wytrwałość i umacnianie swojego powołania.

Wspomnienie Bł. Teresy Ledóchowskiej - Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 7 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Mejza, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od wnuków Rafała, Konrada i Agaty z rodzinami.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 8 lipiec 2017 r

godz: 18:00W intencjach drogich Małżonków z podziękowaniem za wszelkie łaski i dobro w 1 rocznicę sakramentu małżeństwa. Z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski oraz opiekę Matki Najświętszej dla małżonków i całej rodziny.

Wspomnienie Świętego Jana z Dukli - kapłana.

Niedziela, 9 lipiec 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Łucję Mejza w 15 rocznicę śmierci, śp. Czesława Mejza, wszystkich zmarłych z rodzin Mejzów i Rogozińskich. Z prośbą, o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Helenę i Jana Głowackich, śp. Mariannę i Czesława Marcinkowskich, śp. Mariannę Kruk, śp. Marię Marcinkowską, wszystkich zmarłych z rodzin Głowackich, i Marcinkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Renatę Kostrowską w 25 rocznicę śmierci, i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

XIV Niedziela zwykła.