OD 2017-07-10 DO 2017-07-16

Poniedziałek, 10 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Kaczmarek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od bratowej Heleny z synem Jarosławem oraz rodziną i córką Haliną z rodziną.

Wtorek, 11 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Ignacego Rapiora, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w niebie.

Święto św. Benedykta - opata i Patrona Europy.

Środa, 12 lipiec 2017 r

godz: 12:00Msza pogrzebowa za zmarłego śp. Jana Borowczyka.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin i małżeństw naszej parafii, szczególnie polecając Opatrzności Bożej dzieci i młodzież oraz rodziny wypoczywające na wakacjach i urlopach, prosząc, aby nie zapominały o religijnym przezywaniu niedzieli i wartościach chrześcijańskich. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, prosząc o wszelkie łaski, zdrowie i siły w codziennych doświadczeniach życiowych. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Franciszkę Kulas w 10 rocznicę śmierci, śp. Bronisława Kulas i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Elwirę Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz, zmarłych z rodziny Wawrzyniaków, Grunhów, Sierackich, Kasperskich, Firlejów i Rybarczyków; śp. Janinę Kubiak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby radowali się szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu - biskupa i męczennika.

Czwartek, 13 lipiec 2017 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Ratajczak.

Wspomnienie Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Piątek, 14 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Adama Skocińskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską życia wiecznego w niebie.

Sobota, 15 lipiec 2017 r

godz: 14:00Msza św z okazji 80 - lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzycku Małym.

godz: 18:00Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wszelkie otrzymane łaski oraz z prośbą o potrzebne zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny. Chrzty.

Wspomnienie św. Bonawentury - biskupa i doktora Kościoła.

Niedziela, 16 lipiec 2017 r

godz: 08:30Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Nieustającej Pomocy, za wszystkie otrzymane łaski, w 30 rocznicę sakramentu małżeństwa oraz z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o zdrowie, Boże błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego, wzywając orędownictwa Świętego Jana Pawła II dla Dostojnych Jubilatów i całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Jadwigę, Wincentego, Katarzynę Bortel, śp. Zdzisława Poloch, śp. zmarłych z rodzin Michałowskich, Bortel i Sobeckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Annę Hoffmann w 1 rocznicę śmierci, śp. Kazimierza i Andrzeja Hoffmann i wszystkich zmarłych z rodzin Hoffmann i Krawczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją nieba. Prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

XV Niedziela zwykła.