OD 2017-07-17 DO 2017-07-23

Poniedziałek, 17 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Jana Borowczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem zbawionych w niebie - intencja od żony z córkami.

Wtorek, 18 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisza, aby radował się nadzieja życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od żony Reginy.

Środa, 19 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin i małżeństw, za wszystkie dzieci i młodzież przebywających na wakacjach i urlopach, o wszelkie łaski, Bożą Opatrzność i opiekę Matki Najświętszej. W intencjach powołanych z naszej parafii oraz z prośba do Jezusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych i uzależnionych, prosząc o zdrowie i siły w pokonywaniu trudności dnia codziennego. Za zmarłych z naszych rodzin, prosząc o nadzieję życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 20 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Zuzannę Smoczyńską, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od koleżanek i kolegów z III klasy w Krzyckim Gimnazjum.

Wspomnienie Bł Czesława - kapłana.

Piątek, 21 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Jana Borowczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską nieba - intencja od syna Pawła.

Sobota, 22 lipiec 2017 r

godz: 16:00W intencjach Eryka z okazji 18 rocznicy urodzin z podziękowaniem, za wszelkie odebrane łaski. Prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o dalsze wsparcie, zdrowie, wszelkie Dary Ducha Świętego, umacnianie zdolności i talentów oraz Boże błogosławieństwo na kolejne lata dorosłego życia.

godz: 17:00Chrzest.

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Joannę i Karola Włodarczyk, śp. Stanisławę i Tomasza Koniecznych, śp. brata Tadeusza, śp. Agnieszkę i Józefa Koralewskich i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Święto Św. Marii Magdaleny.

Niedziela, 23 lipiec 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Janinę i Jana Pitura, śp. Zofię i Władysława Kurek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z podziękowaniem Bożej Opatrzności za wszelkie otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w rodzinie.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Krzysztofa Ratajczaka, śp. Piotra i Jadwigę Marcinowskich, śp. Joannę i Czesława Stachowiaków, aby mogli się radować szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych rodziców śp. Wandę Mejza w 9 rocznicę śmierci, śp. Kazimierza Mejza, śp. Konrada Królikowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.
Chrzest.

XVI Niedziela zwykła.