OD 2017-07-24 DO 2017-07-30

Poniedziałek, 24 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Jana Borowczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od sióstr Reginy, Lucyny, Małgorzaty i Marii i od brata Władysława.

Wspomnienie Św. Kingi - zakonnicy.

Wtorek, 25 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od Sąsiadów i mieszkańców z ul. Adamowo w Krzycku Wielkim.

Święto Świętego Jakuba Apostoła.

Środa, 26 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach wszystkich rodzin i małżeństw naszej parafii, o umacnianie wartości religijnych i patriotycznych. W intencjach rodzin, młodzieży i dzieci, którzy przebywają na urlopach i wakacjach, o wszelkie łaski, aby Boża Opatrzność nieustannie nad nimi czuwała. Z prośbą o szczęśliwą operację dla córki i szybki powrót do zdrowia oraz o wszelkie łaski dla całej rodziny. W intencjach wszystkich, chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach, samotnych i uzależnionych, o potrzebne siły i zdrowie w pokonywaniu wszelkich przeciwności i trudności w codziennym życiu. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin: śp. Ewę i Józefa Łeszyk i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Wspomnienie Św. Joachima i Anny - Rodziców NMP.

Czwartek, 27 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby radował się szczęściem zbawionych w Królestwie Niebieskim - intencja od Grażyny i Krzysztofa Szymańskich z rodziną.

Piątek, 28 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Leona Kamińskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym i nadzieją życia wśród świętych w Królestwie Niebieskim.

Sobota, 29 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych z Rodzin Michałowskich, Firlejów i Bortlów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin. Chrzest.

Wspomnienie Św. Marty.

Niedziela, 30 lipiec 2017 r

godz: 08:30Za prośbą do Miłosiernego Boga o łaskę nieba dla śp. Henryka Kurpisz w 25 rocznicę śmierci, za zmarłych śp. Rodziców. Annę, Piotra, Wacława Józefczak, śp. Helenę Włodarczak. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Rezerwacja Państwo Bartosiewicz.

godz: 11:30Za zmarłego śp. Stefana Kaczmarek, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od żony z dziećmi i rodzinami.

XVII Niedziela zwykła.