OD 2017-07-31 DO 2017-08-06

Poniedziałek, 31 lipiec 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od córki Agnieszki z Łukaszem.

Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli - kapłana.

Wtorek, 1 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Kazimierę, Leona, Zofię Zbigniewa Renatę Tadeusza Mądroszkiewicz, śp. Danutę, Czesława, Zygmunta Rembalskich, śp. Bronisławę, Józefa i Urszulę Szenchofer i wszystkich zmarłych z rodzin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Wspomnienie Św. Alfonsa Liguoriego - biskupa i doktora Kościoła.

Środa, 2 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin i małżeństw, młodzieży i dzieci przebywających na urlopach i wakacjach, o wszelkie łaski, zdrowie i Bożą Opatrzność w czasie wypoczynku..W intencjach Pielgrzymów w szczególności Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej na Jasną Górę, których gościć będziemy w piątek, o wytrwałość i wszelkie dobro za wstawiennictwem Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych i św. Jana Bosko. W intencjach chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach, oczekujących operacji, samotnych i uzależnionych, o potrzebne siły i zdrowie w swoich codziennych doświadczeniach. W intencjach wszystkich, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny, za zmarłych i poległych żołnierzy i powstańców, za tych którzy oddali życie w obronie wiary, za zmarłego w czasie Powstania Warszawskiego Ks. Proboszcza Ignacego Węcławskiego, o nadzieję życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 3 sierpień 2017 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich powołanych do Służby Bożej z naszej rodziny parafialnej za Ks. Kan, Ryszarda Kurpisza, Siostrę Elizę Michałowską, Siostrę Łukasze Kirsch, Ks. Kan,. Stefana Stachowiaka, o potrzebne łaski, zdrowie we wszelkich działaniach duszpasterskich. Z prośbą o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii; za wszystkich kandydatów wstępujących do naszego Arcybiskupiego Seminarium Duchownego i seminarzystów o wszelkie łaski i wytrwanie w powołaniu.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 4 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Kaczmarek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem zbawionych w Królestwie Niebieskim- intencja od córki Hanny z mężem i rodziną.

Wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya kapłana. Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 5 sierpień 2017 r

godz: 16:00Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wszelkie otrzymane łaski z okazji 40 rocznicy sakramentu małżeństwa. Prosząc Kochającego Boga o dalsze zdrowie, siły, Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny. W intencjach Igi z okazji 1 rocznicy urodzin, dziękując Panu Bogu za dar życia oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Anioła Stróża oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla Igi, rodziców, rodzeństwa i całej rodziny.

godz: 17:00Chrzest.

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 6 sierpień 2017 r

godz: 09:00Za zmarłych śp. Piotra i Pelagię Stróżak, śp. Ludwika, Pelagię i Bogusława Kamieniarz, śp. Teodozję i Józefa Skorupińskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją zbawienia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

godz: 12:00ODPUST PARAFIALNY ku czci NMP Śnieżnej.

Uroczysta Msza Odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej - Eucharystia sprawowana w intencjach Wszystkich Parafian.

Świeto Przemienienia Pańskiego.