INTENCJE PARAFIALNE
OD 2017-08-07 DO 2017-08-13

Poniedziałek, 7 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stanisława Przybylskiego w 3 rocznicę śmierci, śp. Irenę i Antoniego Fabiańskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wspomnienie Bł. Edmunda Bojanowskiego.

Wtorek, 8 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od sąsiadów i mieszkańców ul. Adamowo w Krzycku Wielkim.

Wspomnienie Św. Dominika - kapłana.

Środa, 9 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin i małżeństw, młodzieży i dzieci, szczególnie za przebywających na urlopach i wakacjach, aby Boża Opatrzność nieustannie nad nimi czuwała. Z prośbą o wszelkie łaski w 1 rocznicę urodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej oraz Bogu wiadomej sprawie, prosząc o łaskę wysłuchania. W intencjach chorych, samotnych, cierpiących, przebywających w szpitalach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w swoich codziennych doświadczeniach. Za zmarłych z naszych Rodzin: śp. Wiesława Kurpisz - intencja od Rodzin Walkowiaków i Kurpiszów, śp. Stefanię Mała i zmarłych z rodziny, śp. Barbarę Pieczyńską, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża.

Czwartek, 10 sierpień 2017 r

godz: 18:00W intencjach całej Wspólnoty Św. Walentego, prosząc świętego patrona o wstawiennictwo u Boga, upraszając wszelkich łask dla całej wspólnoty i Bożego błogosławieństwa. W intencjach chorych członków wspólnoty, o wszelkie łaski i zdrowie za przyczyna Św. Walentego. Z prośbą o nadzieję życia wiecznego dla wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty i naszych rodzin.

Święto św. Wawrzyńca - diakona i męczennika.

Piątek, 11 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieja zbawionych w Królestwie Niebieskim - intencja od syna Adama z rodziną.

Wspomnienie Św. Klary - zakonnicy.

Sobota, 12 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Zofię i Władysława Stanisławskich, śp. Gertrudę i Albina Białasik, zmarłych dziadków i szwagrów, za zmarłego śp. Henryka Langnera i jego braci, za wszystkich zmarłych z rodzin Langnerów i Śliwów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Niedziela, 13 sierpień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Teodora Gracza w 26 rocznicę śmierci, śp. Cecylię, Jana i Jacka Olejniczak, śp. Reginę Poloszyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem życia wiecznego w niebie.

godz: 10:00Za zmarłych śp. rodziców Irenę i Edmunda Śnieguckich, zmarłe rodzeństwo Halinę i Wojciecha, zmarłych dziadków z rodzin Śnieguckich i Drzewieckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieski,m. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. rodziców Melanię i Jana Ratajczak, śp. Olgę i Kazimierza Borek, śp. Stanisława Boroń, śp. Marka Króla, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla naszych rodzin.

XIX Niedziela zwykła.