OD 2017-08-14 DO 2017-08-20

Poniedziałek, 14 sierpień 2017 r

godz: 16:30Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za szczęśliwie przeżyte 80 lat. Prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i siły na dalsze lata oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbe - kapłana i męczennika.

Wtorek, 15 sierpień 2017 r

godz: 08:30Z prośbą do Miłosiernego Boga o spokój i radość życia wiecznego dla zmarłych śp. męża Wojciecha, za zmarłych rodziców i teściów. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Weronikę i Franciszka Mejza, śp. Domicelę Urbańczak, śp. Teresę Frąckowiak, śp. Janusza Balcerzak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego. Z prośbą o wszelkie łaski i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dal całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłego śp. Mieczysława Witkiewicza, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim- intencja od Przyjaciół z Perkowa.

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Środa, 16 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w intencjach rodzin, małżeństw, narzeczonych, osób starszych, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski i Bożą Opatrzność na czas urlopów i wakacji. Z prośbą dla rodziny, o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o wszelkie potrzebne siły i zdrowie . Z prośbą o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Ewę i Józefa Łeszyk, śp. Jolantę Urbańczak i wszystkich zmarłych z rodziny; śp Karola Małeckiego w 8 rocznicę śmierci, śp. Jana Małeckiego, śp. Leona i Jadwigę Hałupka, śp. Marię i Walentego Szady; śp. Bogumiłę Witkowską w 6 rocznicę śmierci, śp. Władysława, Eugeniusza, Hieronima Witkowskich, śp. Zofię i Leona Nyczak, zmarłych dziadków śp. Annę i Szczepana Kurpisz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską zbawionych i radością nieba.

Czwartek, 17 sierpień 2017 r

godz: 16:30Chrzest.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych - intencja od córki Anny z mężem i wnukiem Miłoszem.

Wspomnienie Św. Jacka - kapłana.

Piątek, 18 sierpień 2017 r

godz: 18:00Rezerwacja Pani Kaczmarek.

Wspomnienie Bł Sancji Szymkowiak - zakonnicy.

Sobota, 19 sierpień 2017 r

godz: 14:00Msza Dziękczynna - Dożynkowa - od wszystkich Parafian za tegoroczne zbiory.

godz: 18:00Za zmarłego Śp. Księdza Alfreda Reformata - Proboszcza naszej parafii w 3 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską zbawionych w Królestwie Niebieskim.

Niedziela, 20 sierpień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp rodziców Łucję i Władysława Kurpisz, wszystkich zmarłych z rodzin Kurpiszów i Szmatułów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Rezerwacja Pani Przybyłowicz.

godz: 11:301) Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za pierwszy rok życia Krzysia - prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o dalszą opiekę i zdrowie dla syna i całej rodziny.
2) Z okazji 25 i 27 rocznicy urodzin z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny oraz o szczęśliwe rozwiązanie.

XX Niedziela zwykła.