OD 2017-08-21 DO 2017-08-27

Poniedziałek, 21 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Mirona Tyrała, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od kolegów i koleżanek z Krzycka Wielkiego i Sądzi.

Wspomnienie Św. Piusa X - papieża.

Wtorek, 22 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od Alicji Pęczak.

Wspomnienie NMP Królowej.

Środa, 23 sierpień 2017 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Od godz. 10.30 do godz. 17.30 Całodzienna adoracja.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach wszystkich Parafian szczególnie tych, którzy uczestniczyli w naszej całodziennej parafialnej adoracji. W intencjach chorych, samotnych, cierpiących, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o wszelkie łaski i potrzebne zdrowie. Za zmarłych z naszych rodzin.

Dzień Całodziennej Parafialnej Adoracji.

Czwartek, 24 sierpień 2017 r

godz: 18:00W intencjach powołanych z naszej parafii Ks. Kan. Ryszarda Kurpisza, Siostry Emilii Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo. Z prośbą o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

Święto Św. Bartłomieja - apostoła.

Piątek, 25 sierpień 2017 r

godz: 15:00Msza Ślubna.

godz: 16:30Z podziękowaniem Kochającemu Bogu, za dar życia. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o silną wiarę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji 18 rocznicy urodzin.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Genowefę i Jana Firlej, śp. Ludwika Król i wszystkich zmarłych z naszych rodzin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, siły, zdrowie, umacnianie wiary oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Sobota, 26 sierpień 2017 r

godz: 15:00Msza Ślubna.

godz: 17:00Chrzest.

godz: 18:00Za zmarłych rodziców śp. Bernadetę i Rafała Dudziak, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.

Uroczystość NMP Częstochowskiej.

Niedziela, 27 sierpień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych rodziców śp. Leona i Gertrudę Ratajczak, śp. Jana i Melanię Ratajczak, śp. brata Zygmunta, śp. Feliksa Fengler, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Mariannę Kamieniarz w 26 rocznicę śmierci, śp. Franciszka Kamieniarz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z prośbą do Miłosiernego Boga, o łaskę nieba i wieczną radość dla zmarłych: śp. Anny i Ludwika Małeckich, śp. Marii i Stanisława Rygusik, śp. Tomasza i Józefa Rura, śp. Władysławy i Józefa Borowczak, śp. Małgorzaty Urbańczak, śp. Zofii i Stanisława Homa. Prosząc o zdrowie, wszelkie łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin.

XXI Niedziela zwykła.