OD 2017-08-28 DO 2017-09-03

Poniedziałek, 28 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od Beaty, Dariusza i Filipa Szymańskich.

Wspomnienie Św. Augustyna - biskupa i doktora Kościoła.

Wtorek, 29 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Mirona Tyrała, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od Rodziców i Siostry.

Wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

Środa, 30 sierpień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w intencjach naszych rodzin, małżeństw, osób starszych, samotnych, młodzieży i dzieci z podziękowaniem za miesiące wakacyjne, szczęśliwie przeżyty czas wypoczynku i nabierania sił do dalszej pracy i nauki. W intencjach naszych rodzin, o Bożą opiekę i wsparcie naszych świętych patronów. W intencjach chorującej Edyty, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu codziennych trudności, z prośbą o wszelkie łaski i siły dla męża, dzieci dziadków i nieustającą ufność w Bożą Opatrzność. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach , uzależnionych, o potrzebne łaski, siły i zdrowie w pokonywaniu trudności życiowych. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Kazimierę i Wiktora Fengler i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Krystynę, Eugeniusza Głuszak w 2 rocznicę śmierci, śp. Wacława Głuszak, śp. Eugeniusza Lorek, śp. Antoninę, Mikołaja i Józefa Majchrzak; śp. Jana Nowaka i zmarłych z rodziny; śp. Stefanię Mała i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Stefana Biernat oraz wszystkich zmarłych z rodziny, śp. Marię Kaczmarek; za śp. Michała, aby Łaskawy i Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem zbawionych i otworzył im Bramy Niebios.

Czwartek, 31 sierpień 2017 r

godz: 11:00Msza w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej - Za wszystkich Pielgrzymów i Parafian z Krzycka Wielkiego, Krzycka Małego i Sądzi.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych - intencja od Teściowej.

Piątek, 1 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Urszulę Marach w rocznicę urodzin, śp. Leona i Emilię Małeckich, śp. Benona Marach za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, siły oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Sobota, 2 wrzesień 2017 r

godz: 16:30Chrzest.

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Niedziela, 3 wrzesień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Irenę Bortel w 37 rocznicę śmierci, śp. Stanisława Bortel, śp. Mariana Samelczaka, śp. Waleriana Drobnika, śp. Krystynę Schmidt, oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Mejzów i Bortlów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Halinę i Stanisława Mejza, śp. Wandę Wańską, śp. Zofię i Jana Pawlak, zmarłe rodzeństwo z rodziny Mejzów i Pawlaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z podziękowaniem Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski, prosząc o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Franciszka i Stanisławę Mierzyńskich, śp. Mieczysławę, Wojciecha, Wojciecha Kornosz, śp. Leona Samola, śp. Czesława Miszkiewicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej Rodziny oraz dary Ducha Świętego dla Franciszka i Jana w nowym roku szkolnym.

XXII Niedziela zwykła.