OD 2017-09-04 DO 2017-09-10

Poniedziałek, 4 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Mejza, aby Miłosierny Bóg, za wyznawaną wiarę obdarzył go nagrodą życia wiecznego - intencja od syna Józefa z żoną i synami.

Wtorek, 5 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Kaczmarek, aby w radości nieba oczekiwała przyszłej chwały zmartwychwstania - intencja od kochających wnuków: Tomka, Arka, Norberta i Mariki.

Środa, 6 wrzesień 2017 r

godz: 13:00Msza pogrzebowa śp. Krzysztof Tyrpin.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach Ojca Świętego Franciszka, który rozpoczyna swoją kolejną Pielgrzymkę Apostolską, tym razem do Kolumbii w Ameryce Południowej - zawierzamy posługę papieża, prosząc Matkę Bożą o jak najlepsze owoce pielgrzymowania. W intencjach rodzin i małżeństw, osób w podeszłym wieku, młodzież i dzieci, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo. W intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów oraz uczniów naszych szkół, o umacnianie Darami Ducha Świętego w nowym roku szkolnym. W intencjach powołanych z naszej parafii, szczególnie w intencjach Ks. Kanonika Stefana Stachowiaka z okazji imienin, aby Kochający Bóg, obdarzył go wszelkimi łaskami, zdrowiem a Matka Boża Śnieżna wypraszała umocnienia w posłudze duszpasterskiej. Z prośbą do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, o nowe, święte i liczne powołania kapłańskie zakonne i misyjne z naszej rodziny parafialnej. Za wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o zdrowie i wszelkie łaski w pokonywaniu codziennych trudności. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Ratajczaka, zmarłych rodziców z obu stron i wszystkich zmarłych z rodziny,; śp. rodziców Mariana Lipowy w 13 rocznicę śmierci, śp. Monikę Lipowy, śp. Marka Donaj oraz zmarłych z rodzin Nowaków, Lipowych i Wawrzyniaków, aby w światłości i pokoju mogli oczekiwać przyszłej chwały zmartwychwstania.

Czwartek, 7 wrzesień 2017 r

godz: 18:00W intencji wszystkich dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. za ich Rodziców, rodziny, rodziców chrzestnych, o wszelkie łaski i Bożą Opatrzność na czas przygotowań do sakramentu Pokuty i Eucharystii.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 8 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian - upraszając za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Matki Najświętszej wszelkich łask i Bożego Błogosławieństwa dla naszych rodzin.

Święto Narodzenia NMP.

Sobota, 9 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Józefa Adamskiego w 7 rocznicę śmierci, zmarłych śp. Rodziców i Teściów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 10 wrzesień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Mieczysława i Kazimierza Szymczaków, śp. Henrykę Cieślak, śp. Krzysztofa Ratajczak, aby mogli się radować wiecznym szczęściem w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wspólnie przeżyte lata w miłości, wierze i nadziei sakramentu małżeństwa - z okazji 33 rocznicy ślubu, 6 rocznicy ślubu i 5 rocznicy ślubu. Prosząc kochającego Boga, o umacnianie wszelkimi łaskami naszej codzienności, okazywania sobie wsparcia i Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. W intencjach Tadeusza z okazji 60 rocznicy urodzin, dziękując Chrystusowi za nieustanne wspieranie w doświadczeniach, prosząc o siłę, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej na kolejne lata.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Jana i Marię Ślepskich, śp. Joannę i Edmunda Piaseckich i wszystkich zmarłych z rodziny, aby w domu Ojca otrzymali bogactwo chwały wśród świętych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

XXIII Niedziela zwykła.