OD 2017-09-11 DO 2017-09-17

Poniedziałek, 11 wrzesień 2017 r

godz: 13:00Msza pogrzebowa za Śp. Czesława Nadolnego.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Jerzego Samol w 1 rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców śp. Urszulę i Leona Samol, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wtorek, 12 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz, aby w radości nieba, oczekiwał przyszłej chwały zmartwychwstania - intencja od szwagra Wiesława z rodziną.

Środa, 13 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, młodzieży i dzieci naszej parafii, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo. W intencjach Pielgrzymów naszej parafialnej pielgrzymki do Wadowic i Krakowa, prosząc Kochającego Boga, o potrzebne łaski, Opatrzność nad pielgrzymującymi oraz orędownictwo naszych św. Patronów: Św. Siostry Faustyny, Świętego Brata Alberta i Świętego Jana Pawła II. Z prośbą o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu wszelkich trudności w życiu. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Marzenkę Piskorz i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Marka Węcławskiego, śp. Szymendrra, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma - biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek, 14 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Mirona Tyrała, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od wuja Mariusza z rodziną.

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Piątek, 15 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Marię, Stanisławę, Andrzeja i Antoniego Urbańczak, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby otrzymali życie wieczne, które przyobiecał nam Wszechmogący Bóg. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie NMP Bolesnej.

Sobota, 16 wrzesień 2017 r

godz: 14:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Marię Marcinkowską w rocznicę urodzin, za wszystkich zmarłych z rodzin Głowackich, Marcinkowskich i Kruk, aby Miłosierny Bóg opromienił ich swoją światłością i mogli uczestniczyć w radości zbawionych. Z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski oraz prośbą do Kochającego Boga, o zdrowie, nieustanną Opatrzność i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Korneliusza - papieża i św. Cypriana - biskupa.

Niedziela, 17 wrzesień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Stanisława Boroń, śp. Justynę Hoffman i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg ubogacił ich dobrami wiecznymi w Królestwie niebieskim.

godz: 10:00Z podziękowaniem za wszelkie odebrane łaski, prosząc o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny, Za wszystkich zmarłych z rodziny o radość życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

godz: 11:30Rezerwacja P. Dudzik.

XXIV Niedziela zwykła - Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.