OD 2017-09-18 DO 2017-09-24

Poniedziałek, 18 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Sabinę Wałkiewicz, śp. Elwirę Wawrzyniak, za wszystkich zmarłych z rodzin Wawrzyniaków, Wałkiewiczów, Sierackich, Grunh, Kasperskich i Micków; za śp. Księdza Mariana Balcerka, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Święto Św. Stanisława Kostki - zakonnika, Patrona Polski.

Wtorek, 19 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Teresę Urban i wszystkich zmarłych z rodzin: Urban, Poloch i Krzelowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Środa, 20 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, młodzieży i dzieci, aby zawsze dbano i pielęgnowano wartości oraz umacniano cnoty wiary, nadziei i miłości. W intencjach Ks. Abp Metropolity Stanisława Gądeckiego z o0kazji Jego imienin o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo. Za powołanych z naszej parafii Ks Kan Ryszarda Kurpisza, Siostrę Elizę Michałowską, Siostrę Łukasze Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka, prosząc o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo. Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuczki Amelki i jej rodziców, a także o Światło Ducha Świętego w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Za wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu wszelkich trudności. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Czesława Nadolnego int. od 5 Róży Męskiej Wspólnoty Różańcowej; śp. Sylwię Wagner; śp. Bronisława Kulas w 9 rocznicę śmierci, śp. Franciszkę Kulas, śp. Mariana Ginter, śp. Irenę i Edmunda Tyrała, śp. Helenę Dolata, śp. Mirona Tyrała, aby radowali się szczęściem zbawionych w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie Św. Męczenników z Japonii.

Czwartek, 21 wrzesień 2017 r

godz: 15:00Msza ślubna.

godz: 18:00Rez. Pani Rozynek.

Święto św. Mateusza - apostoła i ewangelisty.

Piątek, 22 wrzesień 2017 r

godz: 18:00Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za dar wiary, nadziei i miłości w 10 rocznicę sakramentu małżeństwa Anny i Władysława, dziękując za wszelkie otrzymane łaski, prosząc Kochającego Boga, o dalsze wsparcie, umacniane wszelkimi darami i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla Jubilatów ich dzieci i całej rodziny.

Sobota, 23 wrzesień 2017 r

godz: 15:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Ludwika Bajer w rocznicę śmierci, śp. Marię Bajer, śp. Mariana Strażyńskiego, wszystkich zmarłych z rodzin: Strażyńskich, Stankowiaków i Kawczyńskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Ojca Pio - zakonnika.

Niedziela, 24 wrzesień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Zofię, Franciszka, Walentego Pracharczyk, śp. Stefanię i Kazimierza Mrozkowiak, za wszystkich zmarłych z rodzin Pracharczyków i Mrozkowiaków, aby Miłosierny Bóg za wyznawaną wiarę obdarzył ich nagrodą życia wiecznego w niebie.

godz: 10:00Z prośba do Pana Boga i Matki Bożej Nieustającej Pomocy o miłosierdzie i zbawienie dla zmarłych; w rocznicę śmierci śp. Jarosława Cichego i śp. Ludwiki Krzywosz oraz za zmarłych śp. Michała i Antoniego Krzywosz, śp. Marianny i Józefa Wojciechowskich, śp. Apolonię i Antoniego Stróżyńskich i wszystkie dusze zmarłych uświęcające się w czyśćcu.

godz: 11:30Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wszelkie otrzymane łaski z okazji 80 rocznicy urodzin Teresy. Prosząc Kochającego Boga, o dalsze łaski, zdrowie, siły i Bożą Opatrzność na każdy dzień oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Jubilatki i całej Rodziny.

XXV Niedziela zwykła.