OD 2017-10-02 DO 2017-10-08

Poniedziałek, 2 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Mirona Tyrała, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem zbawionych w Królestwie Niebieskim - intencja od Sąsiadów i mieszkańców z Os. 700 - lecia w Krzycku Wielkim.

Wspomnienie Św. Aniołów Stróżów.

Wtorek, 3 październik 2017 r

godz: 18:00Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za dar miłości, wiary i nadziei z okazji 2 rocznicy sakramentu małżeństwa Arlety i Adriana. Prosząc Kochającego Boga, o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Szanownych Małżonków i całej rodziny oraz opiekę Matki Najświętszej z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie.

Środa, 4 październik 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, młodzieży i dzieci, o umacnianie daru wiary, nadziei i miłości w życiu codziennym. W intencjach wszystkich pracowników wyższych uczelni, studentów - rozpoczynających nowy rok akademicki, prosząc o wszelkie łaski Ducha Św. i rozwijanie swoich pasji, zdolności i talentów. W intencjach powołanych z naszej parafii, prosząc o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za 18 kleryków pierwszego roku w naszym Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu, moderatorów, profesorów i wszystkich seminarzystów, o owocne przeżycie nowego roku formacyjnego w naszym seminarium. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o siły i zdrowie oraz wszelkie potrzebne łaski. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Helenę, Edwarda, Katarzynę, Antoniego Jędrzejczak, śp. Helenę i Franciszka Białasik oraz za zmarłych z rodzin Homa, Urbańczaków i Białasików; śp. Halinę Stępczak; śp. Lilianę Krzelowską - intencja od sąsiadów z Krzycka Wielkiego; śp. Franciszka i Walentynę Bortel, śp. Jadwigę i Walentego Firlejów, śp. Pelagię, Katarzynę i Floriana Bortel - aby Miłosierny Bóg obdarzył ich za życie przepełnione wiarą, nagrodą życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu - zakonnika.

Czwartek, 5 październik 2017 r

godz: 18:00W intencjach dzieci z klas 3 - przygotowujących się do przyjęcia sakramentu pokuty i Eucharystii, za ich rodziców, rodzeństwo i rodziny, aby Kochający Bóg umacniał ich wiarę, nadzieję i miłość w codziennym życiu.

Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej - zakonnicy. Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 6 październik 2017 r

godz: 18:00Z prośbą do Bożego Miłosierdzia o wszelkie łaski oraz w intencjach Ks. Proboszcza Artura z okazji imienin - intencja od Przyjaciół.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 7 październik 2017 r

godz: 14:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych wymienianek.

Wspomnienie NMP Różańcowej.

Niedziela, 8 październik 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Ewę, Jana, Bernarda Ratajczak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00W dniu urodzin - z podziękowaniami Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, zdrowie, miłość i Opatrzność Bożą w codziennym życiu - nade mną i moimi bliskimi. Z prośbą o błogosławieństwo i opiekę za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy na dalsze lata dla całej naszej rodziny.

godz: 11:30W intencjach Franciszka z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo na każdy dzień życia, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla Franciszka i całej rodziny.

XXVII Niedziela zwykła.