INTENCJE PARAFIALNE
OD 2017-10-16 DO 2017-10-22

Poniedziałek, 16 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Henryka Koniecznego, śp. Mariana Błaszczaka, śp. Mariannę i Marcina Koniecznych, śp. Marię i Antoniego Pietrzyńskich, śp. Helenę i Jana Giezek, śp. Czesławę i Romana Romińskich, śp. Marię i Jana Błaszczaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych.

Wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej.

Wtorek, 17 październik 2017 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich Pielgrzymów Pielgrzymki Busowej do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej. Z podziękowaniem za wszelkie odebrane łaski przez Chrystusa i Niepokalaną Dziewicę Maryję oraz z prośbą, o dalsze łaski, zdrowie, siły, Boże błogosławieństwo i Nieustanną opiekę Matki Najświętszej Pocieszycielki Rodzin.

Wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego - biskupa i męczennika.

Środa, 18 październik 2017 r

godz: 18:00Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie łaski, zdrowie Błogosławieństwo Kochającego Boga dla Jaśminy w 3 rocznicę sakramentu chrztu świętego. Prosząc Syna Bożego Jezusa Chrystusa, o umacnianie wiary, nadziei i miłości dla córki Jaśminy, Rodziców, Rodziców chrzestnych, Dziadków oraz całej Rodziny.

Święto Św. Łukasza - Ewangelisty.

Czwartek, 19 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp rodziców Irenę i Władysława Błaszkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Piątek, 20 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych rodziców śp. Irenę i Edmunda Śnieguckich, śp. rodzeństwo Halinę i Wojciecha, zmarłych śp. dziadków z rodzin Drzewieckich i Śnieguckich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg, obdarzył łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej Rodziny.

Wspomnienie Św. Jana Kantego - kapłana.

Sobota, 21 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Juliannę i Walentego Firlej, śp. Annę, Walentego, Jana Pawłowskich, śp. Anielę Adamowicz, za zmarłych z rodzin Firlejów, Bortlów i Robaszewskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie Bł. Jakuba Strzemię - biskupa.

Niedziela, 22 październik 2017 r

godz: 08:30Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - w intencjach całej rodziny prosząc Kochającego Boga, o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo. Za zmarłych śp. Rodziców Pelagię i Stanisława Hetmanowskich, śp. Stanisławę i Władysława Dodot, za zmarłych z rodziny Dziubałów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 10:00Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - prosząc o wszelkie wsparcie, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin. Za zmarłych śp. Władysławę i Stanisława Połczyk, śp. Stanisławę, Annę i Stanisława Adamskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego wśród wszystkich zbawionych.

godz: 11:30Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II - upraszając wszelkich łask, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej dla całej rodziny. Za zmarłych śp. Tadeusza, Stanisławę i Tomasza Koniecznych, śp. Janinę, Tadeusza, Agnieszkę i Jakuba Pawlikiewicz, śp. Agnieszkę i Józefa Koralewskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

XXIX Niedziela zwykła - Światowa Niedziela Misyjna.