OD 2017-10-23 DO 2017-10-29

Poniedziałek, 23 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mariana, Monikę, Jadwigę, Władysława, Michała, Monikę Lipowy, śp. Emilię, Leona, Jana Małeckich, śp. Urszulę i Benona Marach oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wtorek, 24 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Krzysztofa Tyrpin, aby Miłosierny Bóg obdarzył go życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od syna Kamila i córki Joanny.

Środa, 25 październik 2017 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, z prośbą o wszelkie łaski oraz umacnianie wartości moralnych i dbałość o modlitwę różańcową. Z podziękowaniem za wszystkie odebrane łaski, prosząc o dalszą opiekę i Błogosławieństwo Boże dla Jakuba w dniu pierwszych urodzin oraz o wszelkie dobro i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o potrzebne zdrowie i siły w dźwiganiu swoich życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych Rodzin: śp. Mariannę, Rajmunda, Dariusza, Ryszarda Patków, śp. Irenę, Jana, Ireneusza Przybył; śp. Mirona Tyrała - intencja od Matki chrzestnej z rodziną; śp. Lilianę Krzelowską - intencja od sąsiadów i mieszkańców z Krzycka Wielkiego; śp. Tadeusza Ratajczaka i wszystkich zmarłych z rodziny, aby opromienieni Bożą światłością, uczestniczyli w radości zbawionych w niebie.

Czwartek, 26 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Krzysztofa Tyrpin, aby żył dla Boga ze zmartwychwstałym Chrystusem, który pokonał śmierć i dał nadzieję nowego życia w niebie - intencja od Kolegów z Krzycka Wielkiego.

Piątek, 27 październik 2017 r

godz: 17:00W intencjach Aleksandra z okazji sakramentu Chrztu Świętego, jego rodziców i chrzestnych. Z podziękowaniem za dar życia, macierzyństwa i ojcostwa, wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej oraz Dary Ducha Świętego.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Tadeusza Bąkiewicza, zmarłych z rodzin Bąkiewiczów, Betków, Gruszeckich i Marcinkowskich, aby obdarzeni zbawieniem, radowali się pełnią chwały w Chrystusie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Sobota, 28 październik 2017 r

godz: 14:30Msza ślubna.

godz: 16:30Z podziękowaniem za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej, Dary Ducha Świętego dla Marceliny z okazji 18 rocznicy urodzin oraz o wszelkie dobro i wsparcie Świętych Patronów dla całej rodziny.

godz: 18:00Z prośbą o łaskę nieba dla naszych zmarłych śp. Eugeniusza Lorek, śp. Wacława, Krystyny, Eugeniusza Głuszak, śp. Antoniny, Mikołaja, Józefa Majchrzak. Z prośbą do Kochającego Boga, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Niedziela, 29 październik 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Mariana Gertner, zmarłych rodziców z rodzin Gertner i Styzińskich, zmarłe rodzeństwo śp. Juliannę Majchrzak, za zmarłych szwagrów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską zbawionych w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Pelagię, Ludwika Bogusława Kamieniarz, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg przyjął ich do grona Wszystkich Świętych w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Zofię i Stanisława Homa, śp. Katarzynę i Antoniego Jędrzejczak, za zmarłych z rodzin: Urbańczaków, Małeckich i Matuszaków oraz za wszystkie dusze uświęcające się w czyśćcu. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

XXX Niedziela zwykła.