OD 2017-10-30 DO 2017-11-05

Poniedziałek, 30 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Mirona Tyrała, aby Miłosierny Bóg obdarował go wiecznym pokojem zbawionych - intencja od siostry Marceliny, Marcina i rodziców.

Wtorek, 31 październik 2017 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Czesława Nadolnego, aby opromieniony Bożą światłością uczestniczył w radości zbawionych - intencja od chrześniaka Mariusza z rodziną.

Środa, 1 listopad 2017 r

godz: 08:30Za wszystkich zmarłych Proboszczów naszej parafii, aby Bóg, szczęściem wiecznym, nagrodził ich pracowitość, dobroć i poświęcenie w niestrudzonej posłudze duszpasterskiej.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Stanisława Stachowskiego, śp. Andrzeja Krawczyka, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nagrodą zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 14:00Za wszystkich zmarłych Parafian, zmarłych z naszych Rodzin oraz oczekujących zmartwychwstania na naszym Parafialnym Cmentarzu, aby za wyznawaną wiarę otrzymali nagrodę życia wiecznego. Przejście na cmentarz parafialny i Procesja za wszystkich zmarłych.

Uroczystość Wszystkich Świętych.

Czwartek, 2 listopad 2017 r

godz: 10:00Za wszystkich zmarłych w mijającym roku. Z prośbą do Miłosiernego Boga, o życie wieczne dla zmarłych śp. Janiny Pitura w 3 rocznicę śmierci, śp. Jana Pitura, śp. Zofii i Władysława Kurek oraz wszystkich zmarłych z rodziny. Z podziękowaniem Bożej opatrzności, za otrzymane łaski i z prośbą o dalsza opiekę i zdrowie w rodzinie.

godz: 17:00W intencjach wszystkich dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii, rodziców, rodzeństwa, rodziców chrzestnych, aby Chrystus umacniał nas swoimi łaskami i wszelkimi darami.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 3 listopad 2017 r

godz: 17:00Za wszystkich Parafian z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o dar wiary nadziei i miłości oraz pragnienie nieustannego nawrócenia i dążenia do świętości.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 4 listopad 2017 r

godz: 17:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych wymienianek.

Wspomnienie Św. Karola Boromeusza - biskupa.

Niedziela, 5 listopad 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Leonardę i Józefa Ratajczak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. rodziców Annę-Marię, Wojciecha, Stanisława Ruszkowskich, śp. Jakuba i Elżbietę, zmarłe rodzeństwo, śp. Andrzeja Cieślińskiego, śp. Mariana Sikorę oraz zmarłych z rodziny Czekałów, aby w światłości i pokoju, mogli oczekiwać przyszłej chwały zmartwychwstania. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Jana i Marię Ślepskich, śp. Wiktorię i Piotra Rzodkiewiczów, śp. Wiktorię Kowalewską, śp. Adelę Józefowicz, śp. Ryszardę Lewandowską, śp. Janinę Jarzembowską, aby zostali obdarowani przez Boga wiecznym pokojem zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

XXXI Niedziela zwykła.
Niedziela modlitw o powołania kapłańskie zakonne i misyjne.