OD 2017-11-06 DO 2017-11-12

Poniedziałek, 6 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Krzysztofa Tyrpin, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską zbawionych w niebie - intencja od siostry Jolanty z mężem i dziećmi.

Wtorek, 7 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Karola Martynów w 18 rocznicę śmierci, śp. Helenę, Bogdana Martynów, śp. Agnieszkę, Stanisława Wojtkowiak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby opromienieni Bożą światłością uczestniczyli w radości zbawionych w niebie.

Środa, 8 listopad 2017 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci naszej parafii, o umacnianie wiary, nadziei i miłości w naszym codziennym życiu. W intencjach chorych cierpiących, przebywających w szpitalach, uzależnionych o wszelkie łaski, zdrowie, i siły w dźwiganiu swoich doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Annę Marszałek - intencja od syna Stefana; śp. Bronisławę Gruszecką w 9 rocznicę śmierci, śp. Marcina Gruszeckiego, śp. Krystynę Rzeźnik, śp. Stanisława Domagałę, śp. Jana Bajona, śp. Tadeusza Bąkiewicza, za zmarłych z rodzin Gruszeckich, Mizernych, Betków, Domagałów i Wojtkowiaków; śp. Ewę, Józefa Łeszyk, śp. Franciszka Bortel, śp. Jolantę Urbańczak, aby obdarzeni zbawieniem, radowali się pełną chwały w Chrystusie.

Czwartek, 9 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Czesława Nadolnego, aby Miłosierny Bóg przyjął go do grona Wszystkich świętych w Królestwie Niebieskim - intencja od wszystkich Pracowników Firmy "Visual Sensation" z rodzinami.

Święto Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej.

Piątek, 10 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Benona Marach, zmarłych z rodziny Marachów i Poprawskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Leona Wielkiego - papieża.

Sobota, 11 listopad 2017 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Helenę, Edwarda Jędrzejczak, śp. Zofię, Józefa Zielonarskich, zmarłych z rodziny Jędrzejczaków i Białasików, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 17:00Za zmarłych śp. Kazimierza Szymańskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską zbawionych w Królestwie Niebieskim. Z prośba o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Marcina z Tours - biskupa.
Narodowe Święto Niepodległości.

Niedziela, 12 listopad 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Łucję, Władysława Kurpisz, zmarłych z rodziny Kurpiszów i Szmatułów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Pelagię Stankowiak w rocznicę śmierci, śp. Szczepana i Bernarda Stankowiak, za wszystkich zmarłych z rodzin Stankowiaków, Strażyńskich i Kawczyńskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniem za wszelkie odebrane łaski i za 50 lat życia, prosząc Kochającego Boga, o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Jubilata i całej rodziny.

XXXII Niedziela zwykła- Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.