OD 2017-11-13 DO 2017-11-19

Poniedziałek, 13 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Czesława Nadolnego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od syna Jarosława z żoną i dziećmi; od żony Zofii; od Marleny z mężem; od Adriana z żoną i dziećmi; od siostry Anny z mężem i rodziną; od Krzysztofa Janego; od rodzin Strajków i Wróblów.

Wspom. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna - męczenników.

Wtorek, 14 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Stefana Kordylas, aby w światłości i pokoju mógł oczekiwać przyszłej chwały zmartwychwstania - intencja od córki z mężem.

Środa, 15 listopad 2017 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, aby Kochający Bóg obdarzał wszelkimi łaskami oraz umacniał w naszej parafii wartości religijne i patriotyczne. W intencjach powołanych z naszej parafii Ks. Kan Ryszarda Kurpisza, Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski, zdrowie i wsparcie Matki Najświętszej oraz o nowie i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. Za wszystkich Parafian, którzy przyłączyli się do Towarzystwa Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, aby Chrystus Dobry Pasterz, był im wsparciem w codzienności. Za wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, o potrzebne, zdrowie i siły w swoich życiowych doświadczeniach. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Annę Marszałek - intencja od IV Róży Wspólnoty Żywago Różańca; śp. Genowefę Firlej - intencja od koleżanek ze Szkoły Podstawowej; śp. Lilianę Krzelowską - intencja od bratowej Marii Chudyki, od Bożeny Miskiewicz z rodziną i dziećmi, od Lidii Stępień z rodziną i dziećmi, od Barbary Golik z mężem Stanisławem i dziećmi; śp. Sławomira Zapłata - intencja od Mamy; śp. Jana Szlachetka; śp. Urszulę, Leopolda Betków, śp. Annę, Tadeusza Blask, śp. Józefę, Walentego Zielonarskich, śp. Ziomana Smagieł, śp. Stanisława Olejniczaka, śp. Tadeusza Bąkiewicza, wszystkich zmarłych z rodziny Gruszeckich; śp. Jana Kicińskiego w 24 rocznicę śmierci, śp. Cecylię Kicińską, zmarłych z rodziny śp. Marię, Franciszka Kicińskich, śp. Cecylię, Karola Lipeltów, śp. Janinę, Damiana Lipelt, śp. Ks. Czesława Wojciechowskiego - aby Ci, którzy pożywali Chleb życia, zostali przygarnięci do Chrystusa, który wskrzesi ich ciała w dniu ostatecznym.

Czwartek, 16 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. rodziców Edmunda Śnieguckiego, śp. Irenę Śniegucką, śp. rodzeństwo Halinę, Wojciecha, zmarłych śp. dziadków z rodzin Drzewieckich i Śnieguckich, wszystkich zmarłych z naszych rodzin, aby przez całą wieczność mogli poznawać w Królestwie Niebieskim niezgłębione tajemnice miłości Bożej. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Piątek, 17 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Henryka Koniecznego, śp. Mariana Błaszczaka, śp. Mariannę, Marcina Koniecznych, śp. Marię , Antoniego Pietrzyńskich, śp. Helenę, Jana Giezek, śp. Czesławę, Romana Romińskich, śp. Marię, Jana Błaszczaków, aby przez Miłosiernego Boga zostali obdarowani wiecznym pokojem zbawionych.

Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej - zakonnicy.

Sobota, 18 listopad 2017 r

godz: 17:00W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów, przeżywających 45 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Kochającemu Bogu za dar miłości i wszelkie otrzymane łaski. Z prośbą o umacnianie naszych rodzin wiarą i miłością, zdrowiem, Bożym błogosławieństwem, prawdziwie chrześcijańska radością i opieką Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Jubilatów i całej rodziny. Chrzest.

Wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny - dziewicy i męczennicy.

Niedziela, 19 listopad 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Walentynę, Franciszka Bortel, śp. Jadwigę, Walentego Firlejów, śp. Pelagię, Katarzynę, Floriana Bortel, aby Miłosierne Serce Jezusa otworzyło im Bramy Niebios. Prosząc za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie i wszelkie łaski dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłą śp. Marię Marcinkowską w 6 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o zdrowie, wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30W intencjach Czcigodnych Jubilatów z okazji 41 rocznicy sakramentu małżeństwa, z podziękowaniami za wszelkie odebrane łaski, z prośbą do Kochającego Boga, o wszelkie dobro, umacnianie naszej wiary nadziei i i miłości oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny. Za śp. zmarłych rodziców z rodzin Gbiorczyk i Nowickich, aby radowali się niebem.

XXXIII Niedziela zwykła.