OD 2017-11-27 DO 2017-12-03

Poniedziałek, 27 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Czesława Nadolnego, aby radował się szczęściem zbawionych w Królestwie Niebieskim - intencja od wszystkich sąsiadów.

Wtorek, 28 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Stefana Kordylas, zmarłych z rodziny śp. Janinę, śp. Bernarda śp. Henrykę i wszystkich zmarłych z rodziny - intencja do chrześnicy z mężem, rodzicami i dziećmi.

Środa, 29 listopad 2017 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o jak najowocniejsze przeżycie naszych Rekolekcji Adwentowych i rozpoczęcie nowego roku duszpasterskiego i liturgicznego. O wszelkie łaski i owoce Pielgrzymki Apostolskiej Ojca św. Franciszka do Birmy i Bangladeszu. W intencjach Księdza Biskupa Zdzisława Fortuniaka z okazji imienin prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski i opiekę Matki Najświętszej w posłudze Pasterskiej. W intencjach o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz za wszystkich członków nowej Grupy Towarzystwa Przyjaciół ASD w Poznaniu, o wszelkie łaski i opiekę Chrystusa Dobrego Pasterza. W intencjach wszystkich chorych, samotnych, cierpiących, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o wszelkie łaski siły i zdrowie. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Annę Marszałek - intencja od wszystkich sąsiadów; śp. Tadeusza Marach - intencja od żony; śp. Sabinę Wałkiewicz, śp. Elwirę Wawrzyniak, za zmarłych z rodzin Wawrzyniaków, Wałkiewiczów, Sierackich, Gruhn, Kasperskich i Micków; śp. Wandę Wujek, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Czwartek, 30 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłą śp. Lilianę Krzelowską, aby Miłosierny Bóg otworzył jej Bramy Niebios - intencja od męża Włodzimierza wraz z Angelika i Marcinem. Prosząc również Kochającego Boga, o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Święto Św. Andrzeja apostoła.

Piątek, 1 grudzień 2017 r

godz: 17:00W intencjach Dostojnych Jubilatów przeżywających 25 rocznicę sakramentu małżeństwa, z podziękowaniami Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za dar wiary i miłości z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny. Za zmarłych śp. Marię, Kazimierza, Ludwikę, Andrzeja Kaczmarek, śp. Agnieszkę i Jana Lorenc, śp. Zofię, Kazimierza, Andrzeja Zarabskich, śp. Jadwigę Styze, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 2 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 3 grudzień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Andrzeja Nowaka, śp. Ludwika, Mariannę, Ludwika Kasperskich, śp. Martę, Piotra Nowak, śp. Franciszka Skowron, śp. Wiktora, Mariannę Cichoszewskich, śp. Kazimierza Samol, aby Miłosierny Bóg przyjął ich do grona zbawionych w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Ewę Łeszyk w 2 rocznicę śmierci, śp. Józefa Łeszyk, śp. Jolantę Urbańczak za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanie Poczętej dla całej rodziny.

godz: 11:30W intencjach Ani z okazji 1 rocznicy urodzin; w intencjach Franciszka z z okazji imienin oraz Janka o wszelkie łaski zdrowie umacnianie darami Ducha Świętego, Bożą Opatrzność na każdy dzień ich życia i spełnianie się ich wszystkich marzeń i planów w codzienności. Prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski i i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Pierwsza Niedziela Adwentu. Rekolekcje Parafialne.