OD 2017-12-04 DO 2017-12-10

Poniedziałek, 4 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za zmarła śp. Lilianę Krzelowską, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od syna Leszka z rodziną.

Za wszystkich Parafian.

Wtorek, 5 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Czesława Nadolnego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go za wyznawana wiarę nagrodą życia wiecznego - intencja od wszystkich sąsiadów.

W intencjach wszystkich kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania ich rodziców i rodzin, aby Kochający Bóg umacniał ich Darami Ducha Św, i miłością do Jezusa Chrystusa.

Środa, 6 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach wszystkich rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o jak największe owoce czasu naszych rekolekcji i duchowe przygotowanie do nadchodzących świąt. Za Księdza dr Dawida Stelmacha z podziękowaniem za czas prowadzonych rekolekcji, prosząc Kochającego Boga wo wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej w odpowiedzialnej posłudze i prowadzeniu Papieskich Dzieł Misyjnych w naszej archidiecezji. W intencjach chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o potrzebne siły i zdrowie w pokonywaniu swoich doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Sławomira Zapłata - intencja od braci i sióstr z rodzinami; śp. Amelię Osinską; śp. Aleksandrę Lewandowską; wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby przez cała wieczność mogli poznawać niezgłębione tajemnice miłości Bożej.

Czwartek, 7 grudzień 2017 r

godz: 17:00W intencjach wszystkich dzieci z klas 3 przygotowujących się do Pierwszej Komunii, w intencjach rodziców, rodzin, rodziców chrzestnych, prosząc Kochającego Boga, o umacnianie wszelkimi darami i codzienne pogłębianie swojej więzi z Jezusem.

Wspomnienie Św. Ambrożego - biskupa i doktora Kościoła. Pierw. czwartek mies.

Piątek, 8 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Cecylię Kicińską w 30 rocznicę śmierci, śp. Jana Kicińskiego, śp. Marię i Franciszka Kicińskich, wszystkich zmarłych z rodziny Kicińskich i Lipeltów, śp. Ks. Prałata Czesława Wojciechowskiego i dusze zmarłych uświęcających się w czyśćcu, aby radowali się nadzieją zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

Sobota, 9 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. rodziców Gertrudę i Albina Białasik, śp. Zofię, Władysława Stanisławskich, śp. Janinę, Stanisława Poniży, zmarłych szwagrów, siostrę i dziadków; za zmarłego śp. Henryka Langnera i wszystkich zmarłych z rodziny Langnerów i Śliwów, aby mogli ogladać chwałę Boga w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 10 grudzień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Łucję i Czesława Mejza, śp. Zygmunta Kiczkę, zmarłych z rodziny Mejzów i Rogozińskich, aby radowali się szczęściem zbawionych w niebie. Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Edwarda Duszyńskiego , sp. Zenona Musielaka, wszystkich zmarłych z rodzin Duszyńskich i Kamieniarzy, aby radowali się szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośba o wszelkie łaski, zdrowie dla Dariusza oraz Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłego śp. Tadeusza Koniecznego w 9 rocznice śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny, aby opromienieni Bożą światłością, uczestniczyli w radości zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

II Niedziela Adwentu.