OD 2017-12-18 DO 2017-12-24

Poniedziałek, 18 grudzień 2017 r

godz: 13:00Msza pogrzebowa za śp. Edwarda Wawrzyniaka.

godz: 17:00Za zmarłą śp. Lilianę Krzelowską, aby opromieniona Bożą światłością uczestniczyła w radości zbawionych w niebie - intencja od syna Mirosława z rodziną.

Wtorek, 19 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Stefana Kordylas, aby mógł oglądać chwałę Boga w Królestwie Niebieskim - intencja od Zespołu Śpiewaczego "ECHO" z Sądzi.

Środa, 20 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci z podziękowaniem za czas naszej adwentowej spowiedzi i miłosierdzia dla wszystkich potrzebujących nawrócenia oraz o piękne przeżycie czasu świątecznego w gronie najbliższych i przyjaciół. W intencjach wszystkich powołanych z naszej wspólnoty Ks. kan Ryszarda Kurpisza, Siostrę Teresę Michałowską, Siostrę Łukasze Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej oraz o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej wspólnoty parafialnej. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w dźwiganiu swoich życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Jadwigę Niezgódka; śp. Adelę Mucha; śp. Sławomira Zapłata - intencja od żony z synem; śp. Annę Marszałek - intencja od wnuczki Anity z prawnukiem Maksymilianem i Kamilem; śp. Tadeusza Marach - intencja od córki Izabeli z mężem Andrzejem i wnukiem Mateuszem; śp. Antoniego, Władysławę, Teodora, Benona Marachów, śp. Marię Urbańczak; za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 21 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za zmarłą śp. Łucję Jastrząb, aby za swoją wyznawaną wiarę mogła się radować szczęściem zbawionych w niebie - intencja od syna Mariana z żoną i rodziną.

Piątek, 22 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II w intencjach Rodzin naszej parafii o piękne duchowe i religijne przeżycie zbliżających się Świat Bożego Narodzenia oraz błogosławieństwo Zbawiciela i opiekę naszych świętych patronów. W intencjach wszystkich chorych parafian, o wszelkie łaski, siły i zdrowie. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Annę Szkudlarczyk w 27 rocznicę śmierci, śp. Brunona Szkudlarczyk, śp. Bronisławę Kurpisz, śp. Irenę, Franciszka, Jana Kostrzewa i wszystkich zmarłych z naszych rodzin, aby mogli oglądać chwałę Boga w Królestwie Niebieskim.

Msza Papieska.

Sobota, 23 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za zmarłą śp. Łucję Jastrząb, aby przez całą wieczność mogła poznawać niezgłębione tajemnice Bożej miłości - intencja od IV Róży Wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca Matek z Krzycka Wielkiego.

Niedziela, 24 grudzień 2017 r

godz: 08:30Za wszystkich Parafian.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Bogumiła i Jerzego i ich śp. Rodziców, za śp. Michała i wszystkich zmarłych z naszych rodzin, aby radowali się szczęściem zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla naszych rodzin.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Kazimierę, Leona, Zofie, Zbigniewa, Renatę, Tadeusza Mądroszkiewicz, śp. Danutę, Czesława, Zygmunta Rembalskich, śp. Bronisławę, Józefa, Urszulę Szenchofer i wszystkich zmarłych z naszych rodzin o radość oglądania Boga w Królestwie Niebieskim Z prośbą o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dal całej rodziny.

IV Niedziela Adwentu.

godz: 22:00Msza wigilijna.
Za zmarłą śp. Teresę Urban w 6 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim oraz z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 00:00Pasterka.
W intencjach wszystkich Parafian - aby Święta Rodzina Jezus, Maryja i Święty Józef umacniali swoimi łaskami i opromieniali nasze codzienne życie miłością, wiarą i nadzieją.