OD 2017-12-25 DO 2017-12-31

Poniedziałek, 25 grudzień 2017 r

godz: 10:00Z podziękowaniem Panu Bogu, za wszystkie łaski otrzymane w mijającym roku, z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny prosząc, o wszelkie łaski, zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo od Bożej Dzieciny i Matki Najświętszej dla naszych rodzin.

godz: 11:30Za zmarłych śp. rodziców Leona i Gertrudę Ratajczak, śp. Jana i Melanię Ratajczak, śp. brata Zygmunta, śp. Feliksa Fengler, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 17:00Za wszystkich Parafian.

Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

Wtorek, 26 grudzień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Juliannę Firlej w 7 rocznicę śmierci, śp. Walentego Firlej, śp. Jana Pawłowskiego i wszystkich zmarłych z rodziny: Pawłowskich, Firlejów i Bortlów, aby Miłosierny Bóg przyjął ich w Królestwie wszystkich zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny dla naszych rodzin.

godz: 10:00Za zmarłych śp. rodziców Mariannę i Franciszka Kamieniarz, śp. brata Stanisława Kamieniarz, śp rodziców Annę i Józefa Markiewicz, śp. brata Mariana Markiewicz oraz zmarłych śp. Edwarda Duszyńskiego, śp. Zygmunta Wawrzyniak, śp. Barbarę i Franciszka Kostarkiewicz, aby Miłosierny Bóg otworzył im bramy niebios. Prosząc Kochającego Boga, o potrzebne zdrowie wszelkie siły i łaski dla Tadeusza oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za mijający rok, za wszelkie otrzymane łaski, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny z okazji urodzin syna, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, umacnianie darami Ducha Świętego, a także Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin. Z prośbą do Miłosiernego Boga o nadzieję życia wiecznego i radość nieba dla wszystkich zmarłych z naszych rodzin.

Święto Św. Szczepana - pierwszego męczennika. Oktawa Narodzenia Pańskiego.

Środa, 27 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za wszelkie łaski udzielone dla naszych rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci w mijającym roku. Z prośbą o wszelkie potrzebne łaski. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, uzależnionych, o potrzebne zdrowie, siły w dźwiganiu swoich codziennych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Leszka Rzeźnika - intencja od rodziny Gruszeckich; śp. Sławomira Zapłata - intencja od szwagierki Eweliny z dziećmi; śp. Annę Poprawską w 5 rocznicę śmierci, śp. Tadeusza Marach - intencja od córki Karoliny z mężem Leszkiem i wnukiem Rafałem; śp. Czesława Walkowiaka w 7 rocznicę śmierci, śp. Marię i Tadeusza Jagodzik, śp. Celestynę i Mieczysława Miara, śp. Ryszarda Ciesielskiego, śp. Franciszka Walkowiaka, zmarłych z rodzin Tajchertów i Walkowiaków; za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Święto Św. Jana Apostoła i ewangelisty. Oktawa Narodzenia Pańskiego.

Czwartek, 28 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za zmarłą śp. Lilianę Krzelowską i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin w nadchodzącym Nowym Roku.

Święto Świętych Młodzianków męczenników. Oktawa Narodzenia Pańskiego.

Piątek, 29 grudzień 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego Śp. Krzysztofa Tyrpin, aby Miłosierny Bóg obdarzył szczęściem zbawionych w Królestwie Niebieskim - intencja od Matki chrzestnej Marii z rodziną.

Oktawa Narodzenia Pańskiego.

Sobota, 30 grudzień 2017 r

godz: 16:00Chrzest.

godz: 17:00Za zmarłych śp. Janinę, śp. Lucjana oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Oktawa Narodzenia pańskiego.

Niedziela, 31 grudzień 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Zdzisława Urbaniak w 9 rocznicę śmierci, śp. Cecylię Urbaniak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem zbawionych w niebie. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłą śp. Urszulę Marach w 3 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby radowali się szczęściem wszystkich zbawionych w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dal całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za opiekę i wszelkie otrzymane łaski w mijającym roku. Prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o dalszą opiekę w nadchodzącym Nowym Roku oraz Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla całej rodziny. Chrzest.

Święto Świętej Rodziny: Jezusa Maryi i Św. Józefa.