OD 2018-01-01 DO 2018-01-07

Poniedziałek, 1 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za zmarłych: śp. Mieczysława Witkiewicza, za zmarłych rodziców śp. Annę i Mieczysława Witkiewicz śp. Kazimierę Walczak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej w Nowym 2018 Roku dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych: śp. Marię Marcinkowską, śp. Teresę Kubską, zmarłych z rodziny Głowackich, Marcinkowskich i Kruk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą w Nowym 2018 Roku, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszej rodziny.

godz: 17:00Za zmarłą śp. Łucję Jastrząb, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją łaska nieba - intencja od wszystkich sąsiadów.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

Wtorek, 2 styczeń 2018 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Księdza Marka Pawlaka, aby ofiara jego życia i cierpienia stała się tytułem wiecznej nagrody u Boga.

Wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu - biskupów i doktorów Kościoła.

Środa, 3 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w Nowym 2018 Roku. W intencjach chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach, samotnych, uzależnionych, o wszelkie łaski, siły i zdrowie. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Władysława Sobeckiego w 20 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin Sobeckich, Borowczaków, Mejzów i Kaźmierczaków; śp. Jolantę Urbańczak, śp. Ewę Łeszyk, śp. Józefa Łeszyk, zmarłych z rodzin Urbańczaków, Wojtkowiaków, Łeszyków i Cieślików - aby radowali się szczęściem wiecznym w niebie.

Czwartek, 4 styczeń 2018 r

godz: 17:00W intencjach wszystkich dzieci z klas 3 przygotowujących się do Pierwszej Komunii, ich rodziców, rodzin i rodziców chrzestnych, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Jezusa i Maryi w Nowym 2018 Roku.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 5 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za zmarłego śp. Księdza Jerzego Juja, aby Bóg szczęściem wiecznym nagrodził jego dobroć i poświęcenie w niestrudzonej służbie Kościołowi.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 6 styczeń 2018 r

godz: 08:30Za wszystkich Parafian.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Annę w 6 rocznicę śmierci, śp. Leona, Zdzisława Szyszkę, śp. Agnieszkę, Franciszka Jojte, śp. Melanię, Piotra Białas, aby radowali się spokojem wiecznym i łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Stanisławę, Franciszka Mierzyńskich, śp. Mieczysławę, Wojciecha, Wojciecha Kornosz, śp. Leona Samol, śp. Czesława Miszkiewicz, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył, ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej Śnieżnej oraz Św. Józefa dla całej rodziny w Nowym 2018 Roku.

godz: 17:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych wymienianek.

Uroczystość Objawienia Pańskiego.

Niedziela, 7 styczeń 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Jana Pawłowskiego w rocznicę śmierci, śp. Juliannę i Walentego Firlej, śp. Annę i Walentego Pawłowskich, zmarłych z rodzin Pawłowskich, Firlejów i Bortlów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską zbawienia w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłego śp. Stefana Kordylas, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską życia wiecznego w niebie - intencja od córki z mężem.

godz: 11:30za zmarłych śp. Marię Bajer w rocznicę śmierci, śp. Ludwika Bajer, śp. Mariana Strażyńskiego, za zmarłych z rodzin Kawczyńskich, Strażyńskich i Stankowiaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo w Nowym 2018 Roku dla naszych rodzin.

Święto Chrztu Pańskiego.