OD 2018-01-08 DO 2018-01-14

Poniedziałek, 8 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Ludwika Króla, śp. Genowefę i Jana Firlej oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wtorek, 9 styczeń 2018 r

Środa, 10 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach małżeństw, rodzin, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, aby zawsze wzmacniali swoje codzienne życie pełną ufności relacją z Jezusem. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach i hospicjach, uzależnionych o potrzebne siły i zdrowie. W intencjach powołanych z naszej parafii, o wszelkie łaski oraz prosząc Chrystusa Najwyższego Wiecznego Kapłana o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. rodziców Olgę, Kazimierza Borek, śp. Melanię, Jana Ratajczak, śp. Stanisława Boroń, śp. Marka Króla; śp. Tadeusza Ziemek - aby Miłosierny Bóg obdarował ich nagrodą życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 11 styczeń 2018 r

Piątek, 12 styczeń 2018 r

Sobota, 13 styczeń 2018 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Krzysztofa Tyrpin, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych - intencja od ojca chrzestnego z rodziną.

Niedziela, 14 styczeń 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Mariana Tomiak w 12 rocznicę śmierci, śp. Agnieszkę, Stanisława Tomiak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Tadeusza Kamieniarz - intencja od żony Aleksandry, śp. Franciszka Kamieniarz w 21 rocznicę śmierci, śp. Mariannę Kamieniarz, prosząc Miłosiernego Boga, o łaskę życia wiecznego i radość zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Emilię Zielonarską w 1 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

II Niedziela zwykła.