OD 2018-01-15 DO 2018-01-21

Poniedziałek, 15 styczeń 2018 r

godz: 10:00W intencjach Czcigodnych Małżonków przezywających 34 rocznicę Ślubu, z podziękowaniami za wszelkie odebrane łaski i z prośbą o umacnianie naszej wiary, nadziei i miłości, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wtorek, 16 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Beatę, Janusza Jaśniak, śp. Urszulę Cieślik, śp. Józefa Jaśniak, za wszystkich zmarłych z rodziny, śp. przyjaciółkę Amet Akolawin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w intencjach chorego Henryka, o wszelkie łaski, siły i zdrowie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej Rodziny.

Środa, 17 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie łaski i umacnianie darami Ducha Świętego. Za wszystkie Babcie Dziadków z racji zbliżającego się święta, aby Kochający Bóg obdarzał ich potrzebnymi łaskami, zdrowiem i pamięcią oraz wsparciem i miłością swoich najbliższych. W obchodzonym "XXI - Dniu Judaizmu" w intencjach o szacunek i budowanie wspólnych zakorzenionych w wierze relacji z Braćmi i Siostrami Starego Przymierza. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, hospicjach, o wszelkie łaski siły i zdrowie. W intencjach wszystkich zmarłych z naszych rodzin w sposób szczególny za wszystkie Babcie i Dziadków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Św. Antoniego - opata. XXI Dzień Judaizmu.

Czwartek, 18 styczeń 2018 r

godz: 10:00W intencjach wszystkich chrześcijan w rozpoczynających się Dniach Modlitwy o Jedność - aby podejmowane wspólne wysiłki ekumeniczne, przynosiły owoce wzajemnej współpracy i budowania mostów: wiary, nadziei i miłości.

Piątek, 19 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Sobota, 20 styczeń 2018 r

godz: 17:00Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny z okazji 80 rocznicy urodzin Marii, za wszelkie dobro, wsparcie i umocnienie, z prośbą do Kochającego Boga, o dalsze błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i wszelkie siły oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla Najdostojniejszej Jubilatki oraz całej rodziny.

Niedziela, 21 styczeń 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Władysława Stróżaka w 8 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby zasłużyli na przyjęcie przez Miłosiernego Boga do Niebieskiej Ojczyzny. Z prośbą za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie, wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Walentynę, Seweryna Sibinskich, śp. Wandę i Romana Kubackich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Rezerwacja P. Ratajczak.

III Niedziela Zwykła.