INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-01-22 DO 2018-01-28

Poniedziałek, 22 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci naszej parafii, o umacnianie wartości religijnych i patriotycznych. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, prosząc o wszelkie łaski i zdrowie. Z prośbą o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. Za wszystkich zmarłych, spoczywających na naszym cmentarzu o nadzieję życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Msza Papieska.

Wtorek, 23 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za zmarłego śp. Księdza Józefa Nowaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską szczęścia wiecznego wśród wszystkich zbawionych.

Środa, 24 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin i małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, aby Dary Ducha Św. pozwalały umacniać wzajemne więzi i budowały wszelkie dobro. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, hospicjach - prosząc o siły, zdrowie w codziennych doświadczeniach, Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Ryszarda Szymczaka i wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu, aby radowali się łaską nieba.

Wspomnienie Św. Franciszka Salezego - biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek, 25 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Święto Nawrócenia Świętego Pawła - apostoła.

Piątek, 26 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie Świętych Tymoteusza i Tytusa - biskupów.

Sobota, 27 styczeń 2018 r

godz: 17:00Za zmarła śp. Eleonorę Głuszak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych - intencja od córki Aleksandry.

Niedziela, 28 styczeń 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Czesława i Łucję Mejza, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o Matki Bożej Nieustającej Pomocy o szczęśliwe rozwiązanie oraz wszelkie łaski, siły zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Marię Płócieniczak w 7 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Franciszka Bortel w 1 rocznicę śmierci, śp. Walentynę Bortel za zmarłych z rodzin Bortlów i Firlejów, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios.

IV Niedziela zwykła.