INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-01-29 DO 2018-02-04

Poniedziałek, 29 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

godz: 13:00Msza pogrzebowa w intencjach śp. Henryka Cieślika.

Wtorek, 30 styczeń 2018 r

godz: 10:00Za zmarłego śp. Księdza Kanonika Bolesława Starosolskiego, aby Miłosierny Bóg za jego pełne poświęcenia i pracowitości życie kapłańskie, wynagrodził łaską życia wiecznego w Królestwie Zbawionych.

Środa, 31 styczeń 2018 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci naszej parafii, z podziękowaniem za wspólny czas wizyty kolędowej, dar modlitwy, rozmów, propozycji duszpasterskich i materialnych, za wszystkie składane ofiary na prace remontowe. W intencjach chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach, hospicjach, o wszelkie łaski, siły i zdrowie. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Izabelę Opszalską, za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Wspomnienie Świętego Jana Bosko - kapłana.

Czwartek, 1 luty 2018 r

godz: 17:00W intencjach powołanych z naszej parafij Ks. Ryszarda Kurpisza, Siostrę Elizę Michałowską, Siostrę Łukaszę Kirsch, Ks. Kan, Stefana Stachowiaka prosząc Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana o potrzebne łaski, siły i zdrowie oraz o nowe liczne i święte Powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach całej Wspólnoty Przyjaciół Archidiecezjalnego Seminarium Duchownego w Poznaniu o potrzebne łaski i dar wytrwałej modlitwy o powołania.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 2 luty 2018 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Jana Ratajczaka, śp. Melanię Ratajczak, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 17:00Za zmarłego śp. Kazimierza Szymańskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Święto Ofiarowania Pańskiego - Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 3 luty 2018 r

godz: 15:30Z podziękowaniem Bożej Opatrzności, za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalszą drogę życia dla Marcela z okazji 18 rocznicy urodzin oraz o opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Marcela i całej rodziny.

godz: 17:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 4 luty 2018 r

godz: 08:30Rezerwacja Pani Pawlak.

godz: 10:00Za zmarłego śp. Mieczysława Witkiewicza w 2 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. rodziców Gertrudę i Albina Białasik, śp. Zofii i Władysława Stanisławskich, zmarłych śp. szwagrów i dziadków; śp. Henryka Langnera i jego braci śp. Leszka, Edwarda, Bernarda oraz za zmarłych z rodziny Langnerów i Śliwów, aby Miłosierny Bóg obdarzył szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

V Niedziela zwykła.