INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-02-05 DO 2018-02-11

Poniedziałek, 5 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Alojzego Marcinkowskiego, zmarłych z rodzin Marcinkowskich, Kaczmarków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Agaty - męczennicy.

Wtorek, 6 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłą śp. Annę Marszałek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od Syna Mariana z żoną.

Wspomnienie Św. Męczenników - Pawła Miki i Towarzyszy.

Środa, 7 luty 2018 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny. Z prośbą o zdrowie błogosławieństwo Boże oraz Opatrzność Bożą dla całej rodziny na czas nadchodzących ferii. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, hospicjach; w intencjach Mamy Stanisławy Matuszak, o potrzebne siły i zdrowie w codziennych doświadczeniach. W intencji Bogu wiadomej. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Kamieniarz - intencja od sąsiadów; śp. Edmunda Wawrzyniaka - intencja od rodziny Wańskich; śp. Tadeusza Marach - intencja od koleżanek i kolegów z klasy szkoły podstawowej; śp. Eleonorę Głuszak - intencja od IV Róży Wspólnoty Różańcowej z Krzycka Wielkiego; śp. Sławomira Zapłata - intencja od sąsiadów z ul. Szkolnej w Krzycku Wielkim; śp. Andrzeja Krawczyk - intencja od chrzestnego i cioci Maryli; śp. Henryka, Zofii, Stanisława Homa, śp. Jana, Stanisława Matuszak; śp. Irenę Józefowską w 3 rocznicę śmierci, śp. Jana Józefowskiego, śp. Stefanię, Zygmunta Rolla, śp. Mariannę, Franciszka Rogozińskich; śp. Józefa Majorka w 8 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodzin Skopińskich i Majorków; śp. Joannę w 13 rocznicę śmierci, śp. Michała i Stanisława Ratajczak, zmarłych z rodzin Poprawskich, Ratajczaków, Urbańczaków i Marachów - aby radowali się chwałą w gronie zbawionych i oglądali Boga na wieki.

Czwartek, 8 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłą śp. Annę Marszałek, aby radowała się szczęściem zbawionych w Królestwie Niebieskim - intencja od syna Bronisława z rodziną.

Piątek, 9 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarła śp. Łucję Jastrząb, aby żyła dla Boga ze zmartwychwstałym Chrystusem, który pokonał śmierć i dał wszystkim nowe życie - intencja od wnuczki Małgorzaty z Krzysztofem.

Sobota, 10 luty 2018 r

godz: 17:00Za śp. Eleonorę Głuszak, aby obdarzona zbawieniem radowała się pełnią chwały w Chrystusie - intencja od wnuka Radosława z żona i synem.

Wspomnienie Św. Scholastyki.

Niedziela, 11 luty 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Mariana, zmarłych rodziców z rodzin Styzinskich i Gertner, zmarłe rodzeństwo i szwagrów, śp. Juliannę Majchrzak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłego śp. Stefana Kordylas, aby przez bramę, którą jest Chrystus wszedł do wiecznej owczarni zbawionych - intencja od wnuka Artura z żoną i dziećmi.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Jana Sztor w 3 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin Sztor i Krawczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

VI Niedziela zwykła - Światowy Dzień Chorego.