OD 2018-02-12 DO 2018-02-18

Poniedziałek, 12 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłą śp. Annę Marszałek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od Łucji Simon z rodziną.

Wtorek, 13 luty 2018 r

godz: 18:00Za Wszystkich Parafian.

ODPUST PARAFIALNY ŚWIĘTEGO WALENTEGO.

Środa, 14 luty 2018 r

godz: 10:00Za zmarłego śp. Tadeusza Marach, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską życia wiecznego w niebie - intencja od najbliższych sąsiadów.

godz: 16:00Za zmarłego śp. Mieczysława Witkiewicza, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od Przyjaciół z Perkowa.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o jak najowocniejsze przeżycie Wielkiego Postu, liczny udział w nabożeństwach pasyjnych i dar nawrócenia dla wszystkich grzeszników. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski i zdrowie za przyczyna św. Walentego. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Annę Marszałek, śp. Stanisława Marszałek w 13 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Walentynę, Franciszka Bortel, śp. Jadwigę, Walentego Firlejów, śp. Pelagię, Katarzynę, Floriana Bortel - aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie.

godz: 19:30Za zmarłych śp. Stanisławę i Jana Ratajczak w rocznicę śmierci za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył łaską wszystkich zbawionych w Królestwie Niebieskim. - intencja od całej rodziny.

Środa Popielcowa.

Czwartek, 15 luty 2018 r

godz: 17:00W intencjach Czcigodnych małżonków przeżywających 4 rocznicę ślubu z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej Nieustającej Pomocy za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny. Za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Piątek, 16 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Stanisława Domagała w 17 rocznicę śmierci, śp. Bronisławę i Mariana Gruszeckich, śp. Krystynę i Leszka Rzeźnik, śp. Tadeusza Bąkiewicza śp. Jana Bajon oraz wszystkich zmarłych z rodzin Mizernych, Gruszeckich, Betków, Domagałów i Wojtkowiaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich Zbawionych.

Sobota, 17 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Zbigniewa Niedźwieckiego w 14 rocznicę śmierci, śp. Ignacego Jastrzębskiego oraz za wszystkich zmarłych z obu rodzin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Chrzty.

Niedziela, 18 luty 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Franciszkę, Bolesława Kulas, śp. Irenę, Edwarda, Mirona Tyrała, śp. Mariana Ginter, śp. Helenę Dolata, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską szczęścia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłą śp. Lilianę Krzelowską, aby Miłosierny Bóg otworzył jej Bramy Niebios - intencja od brata Edwarda z rodziną. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. rodziców Stanisławę, Tomasza Koniecznych, śp. Joannę, Karola Włodarczyk, śp. brata Tadeusza Koniecznego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

I Niedziela Wielkiego Postu.