OD 2018-02-19 DO 2018-02-25

Poniedziałek, 19 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Edmunda Wawrzyniaka, śp. Elwirę Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz, wszystkich zmarłych z rodzin Wawrzyniak, Wałkiewicz i Sierackich, aby Miłosierny Bóg, obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim, Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wtorek, 20 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Brunona, Jadwigę, Ludwika Stankowiak, śp. Janinę Krokos, śp. Ryszarda, Zenona Ciesielskich, śp. Czesława Walkowiaka, śp. Piotra Lipowy, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Środa, 21 luty 2018 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci naszej parafii z prośbą o jak najowocniejsze przeżycie czasu Wielkiego Postu i umacnianie drogi ku nawróceniu. W intencjach Księdza Biskupa Damiana Bryla z okazji imienin, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo w odpowiedzialnej posłudze pasterskiej w naszej archidiecezji. Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie szczególnie dla córek oraz wszelkie łaski dla całej rodziny. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu różnych życiowych trudności. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Kamieniarz - intencja od Bożeny Florczak z rodziną; śp. Barbarę Stodulską w 1 rocznicę śmierci, śp. Kazimierza Stodulskiego, za zmarłych z rodziny, zmarłych dziadków z rodzin Stodulskich i Styczyńskich; śp. Łucję Jastrząb - intencja od sąsiadów; śp. Edmunda Wawrzyniaka - intencja od brata Józefa z rodziną; śp. Tadeusza Marach - intencja od córki Renaty z mężem Hubertem za zmarłych z rodzin Marach i Poprawskich; śp. Urszulę Marach; śp. Andrzeja Krawczyka - intencja od cioci Ireny z mężem i rodziną; śp. Eleonorę Głuszak - intencja od wszystkich sąsiadów; śp. Krzysztofa Włodarczaka - intencja od sąsiadów z Krzycka Małego; śp. Jerzego Pastuszaka i wszystkich zmarłych z rodziny, śp. Elżbietę Babicz oraz wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 22 luty 2018 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II - w intencjach rodzin naszej parafii, o wszelkie łaski oraz umacnianie wiary, nadziei i miłości. W intencjach powołanych z naszej parafii Ks. kan. Ryszarda Kurpisza, Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski i zdrowie oraz z prośbą o nowe liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny. Za zmarłych śp. Małgorzatę Mirosławską w 7 rocznicę śmierci, śp. babcię Jadwigę Betka, śp Andrzeja Betka, śp. Antoniego Murawskiego, śp. Emilię Murawską i zmarłych z rodziny Gruszeckich; śp. Tadeusza Bąkiewicza w 16 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin Bąkiewiczów, Betków, Gruszeckich, Marcinkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Święto Katedry Św. Piotra Apostoła - Msza Papieska.

Piątek, 23 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Urszulę Marach i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Dzień Modlitwy o pokój w Kongo i Sudanie.

Sobota, 24 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłą śp. Annę Marszałek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych - intencja od rodziny Koniecznych z Lipna.

Niedziela, 25 luty 2018 r

godz: 08:30Za zmarłą śp. Łucję Jastrząb, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od 4 Róży Matek Wspólnoty Różańcowej z Krzycka Wielkiego.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Martę, Bronisława Sobeckich, śp. zmarłych z rodzin Sobeckich, Bortlów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Zbawionych. Z prośbą za wstawiennictwem Św. Walentego o wszelkie łaski, zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Annę Lewandowską w 27 rocznicę śmierci, śp. Jana Lewandowskiego, śp. Stefanię i Alojzego Jedwabskich i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

II Niedziela Wielkiego Postu.