OD 2018-02-26 DO 2018-03-04

Poniedziałek, 26 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Sławomira Zapłata, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od kuzynostwa: Grażyny, Beaty, Grzegorza i Marka z rodzinami.

Wtorek, 27 luty 2018 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Tadeusza Marach, aby Miłosierny Bóg przyjął go do grona zbawionych w Królestwie Niebieskim - intencja od sąsiadów Skopińskich.

Środa, 28 luty 2018 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci naszej parafii, o pełne głębokiego nawrócenia, przeżycie czasu Wielkiego Postu. Z okazji urodzin z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Marach - intencja od kuzyna Grzegorza z rodziną z Czempinia; śp. Andrzeja Krawczyka - intencja od Rodziców; śp. Edmunda Wawrzyniaka - intencja od syna Tadeusza z rodziną; śp. Renatę i Stefana Kaczmarek, śp. Władysława Szymańskiego - aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych.

Czwartek, 1 marzec 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, ich rodziców, rodzeństwa, rodziców chrzestnych, o godne przygotowanie do sakramentów pokuty i Eucharystii.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 2 marzec 2018 r

godz: 18:00W intencjach Janka z okazji 7 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo na każdy dzień życia oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla Janka i całej rodziny.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 3 marzec 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 4 marzec 2018 r

godz: 08:30Za zmarłego śp. Kazimierza Szymańskiego, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. rodzeństwo Halinę i Wojciecha, zmarłych rodziców Irenę i Edmunda Śnieguckich, zmarłych dziadków z rodzin Drzewieckich i Śnieguckich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył, ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Józefa, Annę, Mariannę, Gertrudę i Jana Głuszaków, wszystkich zmarłych krewnych z rodzin Głuszaków i Dudzików, śp. Zenona Walkowskiego, śp. Urszulę i Rudolfa Rasek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

III Niedziela Wielkiego Postu.