OD 2018-03-05 DO 2018-03-11

Poniedziałek, 5 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp rodziców Kazimierza, Wandę Mejzów, śp. Władysława Sobeckiego, zmarłych z rodziny Mejzów, Sobeckich i Firlejów, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wtorek, 6 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stanisława Stachowskiego w 5 rocznicę śmierci, śp. Andrzeja Krawczyka i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Środa, 7 marzec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o jak najowocniejsze przeżycie czasu Wielkiego Postu i zbliżających się Rekolekcji Wielkopostnych Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo dla bliskich. i całej rodziny. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. mamę Bernadetę w rocznicę śmierci, śp. tatę Rafała i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Jana Małeckiego w 9 rocznicę śmierci, śp. Karola Małeckiego, śp. Emilię i Stanisława Boroń, śp. Marię i Franciszka Małeckich, za wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Tadeusza Marach - intencja od rodziny Żurków; śp. Tadeusza Kamieniarza - intencja od syna Roberta z żoną i dziećmi; śp. Walentynę Bortel w 38 rocznicę śmierci, śp. Franciszka Bortel, śp. Jadwigę i Walentego Firlejów, śp. Pelagię, Katarzynę, Floriana Bortel; śp. Monikę Lipowy w 4 rocznicę śmierci, śp. Mariana Lipowy, zmarłych z rodzin Nowaków, Lipowych, śp. Marka Donaj; śp. Jolantę Urbańczak, śp. Ewę Łeszyk, śp. Józefa Łeszyk, śp. Anielę i Wincentego Urbańczak; śp. Kazimierza w 30 rocznicę śmierci - intencja od żony; śp. Andrzeja Krawczyk - intencja od brata Macieja z żoną i dziećmi; śp. Eleonorę Głuszak - intencja od 4 Róży Wspólnoty Różańcowej z Krzycka Wielkiego; śp. Edmunda Wawrzyniaka - intencja od córki Jolanty z mężem; śp. Zdzisława Frąszczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 8 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Annę Marszałek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją nadzieją życia wiecznego w Królestwie Zbawionych - intencja od wnuków: Mateusza, Jakuba i Bartosza.

Piątek, 9 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp Kazimierza, Janinę Szklarskich, śp. Józefa Helenę Domagała, za wszystkich zmarłych z rodzin Tyczyńskich, Styzińskich, śp. Księdza Kanonika Zbigniewa Fenglera, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Sobota, 10 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stefanię Marach w 15 rocznicę śmierci, śp. Józefa i Dariusza Marach, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych.

Niedziela, 11 marzec 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych rodziców śp. Janinę i Czesława Jagodzińskich, zmarłych dziadków z rodzin Jagodzińskich i Nabywaniec, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 10:00Rezerwacja Pani Ewa Śnieg.

godz: 11:30Z okazji 70 rocznicy urodzin z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie łaski, opiekę i błogosławieństwo Boże. Z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo na każdy dzień życia za wstawiennictwem Świętych Walentego i Jana Pawła II.

IV Niedziela Wielkiego Postu. Parafialne Rekolekcje Wielkopostne.