OD 2018-03-12 DO 2018-03-18

Poniedziałek, 12 marzec 2018 r

godz: 18:001) Za zmarłego śp. Sławomira Zapłata, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od Matki Chrzestnej z rodziną.
2) Za wszystkich Parafian.

Rekolekcje Wielkopostne.

Wtorek, 13 marzec 2018 r

godz: 18:001) Za zmarłych śp. Sławomira Zapłata, śp. Renatę Kostrowską, śp. Roberta Trojanowskiego, aby radowali się szczęściem wszystkich zbawionych w niebie - intencja od koleżanek i kolegów z wychowawczynią z czasów Szkoły Podstawowej.
2) Za zmarłych śp. Józefa Dratwińskiego, wszystkich zmarłych z rodzin Dratwińskich, Karkowskich, Maniów i Kruków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośba do Kochającego Boga, o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Rekolekcje Wielkopostne.

Środa, 14 marzec 2018 r

godz: 08:00Msza Św. w intencjach dzieci, rodziców, nauczycieli ze Szkoły Podstawowej.

godz: 10:00Msza św. w intencjach młodzieży, rodziców, nauczycieli z Gimnazjum.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci z podziękowaniem za czas naszych parafialnych i szkolnych rekolekcji wielkopostnych, aby wnosiły w nasze życie moc życia Bożym Słowem i pragnieniem nawrócenia oraz przemiany życia. W intencjach Księdza Rekolekcjonisty Proboszcza Adama Prozorowskiego, o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej i wszelkich działaniach rozbudzania miłości do Słowa Bożego w Tarnowie Podgórnym. W intencjach wszystkich powołanych z naszej wspólnoty: Ks. kan. Ryszarda Kurpisza, Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Bolesnej w owocnym przeżywaniu Wielkiego Postu; z prośbą o nowe liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o zdrowie, siły w pokonywaniu wszelkich trudności codziennego życia. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Andrzeja Krawczyk - intencja od żony z dziećmi; śp. Tadeusza Kamieniarza - intencja od córki Donaty z mężem i synami; śp. Tadeusza Marach - intencja od rodziny Kaczmarków i Dorczyków z Żytowiecka; śp. Bogusławę Majchrzak; śp. Józefa Dratwinskiego i zmarłych z rodzin Karkowskich, Maniów i Kruków; śp. zmarłych dziadków Edmunda i Elwirę Wawrzyniak, śp. Czesławę i Jana Rybarczyk, śp. Apolonię i Jana Gbiorczyk, śp. Bibiannę i Józefa Nowickich i wszystkich zmarłych z rodziny - intencja od wnuka Arkadiusza z żona i dziećmi; za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu - aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem Zbawionych w Królestwie Niebieskim.

Zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych.

Czwartek, 15 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Urszulę Marach i wszystkich zmarłych z rodziny Marach, aby Miłosierny Bóg obdarzył, ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Piątek, 16 marzec 2018 r

godz: 15:00Msza ślubna.

godz: 18:00Rezerwacja Pani Aldona Marach.

Sobota, 17 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Gertrudę i Jana Strzymińskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga i za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie oraz wszelkie łaski dla całej rodziny.

Niedziela, 18 marzec 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Józefa i Leonardę Ratajczak, wszystkich zmarłych z rodziny, prosząc Miłosiernego Boga o nadzieję życia wiecznego i łaskę zbawienia. Za wstawiennictwem Św. Józefa, Opiekuna Najświętszej Rodziny z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie w rodzinie.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Macieja Janowicza w 4 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Najświętszej dla rodzin Janowiczów i Nowickich.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Józefa Łeszyk w 10 rocznicę śmierci, śp. Ewę Łeszyk, śp. Jolantę Urbańczak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin.

V Niedziela Wielkiego Postu.