OD 2018-03-19 DO 2018-03-25

Poniedziałek, 19 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Józefa Dratwińskiego, zmarłych z rodzin Karkowskich, Maniów i Kruków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP.

Wtorek, 20 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mieczysława Zapłata w 10 rocznicę śmierci, śp. Sławomira Zapłata, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Środa, 21 marzec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci z podziękowaniem za czas naszych parafialnych i szkolnych rekolekcji wielkopostnych i z prośbą o dobre przygotowanie i przeżycie wielkopostnej spowiedzi parafialnej. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach, o wszelkie łaski, siły i zdrowie. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Eleonorę Głuszak - intencja od wnuczki Aldony z mężem i dziećmi; śp. Tadeusza Kamieniarz - intencja od Zofii z rodziną; śp. Andrzeja Krawczyk - intencja od rodzin Majchrzak i Marcinkowskich; za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 22 marzec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o jak najowocniejsze przeżycie czasu wielkopostnego, przygotowującego nas do owocnego przeżycia Świąt Paschalnych. W intencjach wszystkich powołanych z naszej parafii Ks. kan. Ryszarda Kurpisza, Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski i opiekę Matki Najświętszej oraz o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Z prośbą o zdrowie dla Jędrzeja oraz o wszelkie łaski dla Gertrudy z okazji imienin. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Msza Papieska.

Piątek, 23 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Tadeusza Ratajczaka w 1 rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego pośród wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Bożę błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Sobota, 24 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mieczysława i Kazimierza Szymczaków, śp. Henrykę Cieślak, śp. Krzysztofa Ratajczaka, aby mogli się radować wiecznym szczęściem w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga, o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Sakrament spowiedzi przed południem od godz. 9.00 do 11.00 (przerwa od 9.45 do 10.15),
Sakrament spowiedzi po południu od godz. 15.30 do 17. 30 ( przerwa od 16.15 do 16.45).

Parafialna Spowiedź Wielkopostna.

Niedziela, 25 marzec 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Irenę, Stanisława, Pelagię, Floriana Bortel; śp. Marię, Franciszka Mejzów, śp. Mariana Samelczaka, śp. Waleriana Drobnika, śp. Krystynę Schmidt oraz za zmarłych z rodziny Bortelów i Mejzów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Apolonie Gbiorczyk w 1 rocznicę śmierci, śp. Jana Gbiorczyka i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z okazji 18 - tych urodzin w podziękowaniu za dar życia i wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i przewodnictwo Ducha Świętego na dalsze lata życia, aby było ono radosne, twórcze i odpowiedzialne. Za zmarłych z rodziny śp. Jana i Marię Ślepskich i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.